X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Портфоліо учителя української мови та літератури, світової літератури

Завантажити презентацію

Портфоліо учителя української мови та літератури, світової літератури

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Портфоліо Лангавої Тетяни Валентинівни учителя української мови та літератури, світової літератури КЗ «Луганської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №8»  

Слайд 2

Лангава Тетяна Валентинівна

Слайд 3

Диплом спеціаліста за фахом “Українська мова та література, світова література” Свідоцтво про підвищення кваліфікації (“Використання інтерактивних технологій навчання вчителями-словесниками”)

Слайд 4

Сертифікат учасника освітньої програми “Intel@ Навчання для майбутнього” Сертифікат консультанта за участь у проекті «Використання інформаційних технологій учителями-словесниками»

Слайд 5

Професійне кредо Педагог має бути річкою, у якій зливається гаряче серце й холодний розум… “ … посередником навчання й виховання повинна бути любов, а метою – людяність …”

Слайд 6

Творчі досягнення й нагороди :

Слайд 7

Нагороди 2006 рік - почесна грамота Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації; 2008 рік - почесна грамота Управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації за високий професіоналізм, сумлінну працю, значний внесок у розвиток освіти;   2008 рік - почесна грамота Управління освіти Луганської міської ради за ініціативу, творчість та підтримку талановитої молоді;   2013 рік – грамота Луганської обласної бібліотеки для юнацтва за підтримку творчого розвитку учнівської молоді в галузі популяризації світової літератури.

Слайд 8

Науково-методична ідея власного педагогічного досвіду: «Формування креативної компетентності учнів на основі гедоністичного підходу до викладання світової літератури»

Слайд 9

Пріоритетні завдання педагогічного досвіду: формування в учнів потреби в читанні літературних творів, здатність насолоджуватися мистецтвом слова, сприймати духовний потенціал художньої літератури, реалізувати його у власному житті; розвиток пізнавальних, комунікативних, читацьких, креативних компетентностей учнів в умовах полікультурного виховання особистості й психолого-педагогічного супроводу уроку; використання інноваційних методик на уроках світової літератури й у позакласній роботі з метою стимулювання творчої діяльності учнів; самоосвітня діяльність педагога за підтримки бібліотеки, шкільного методичного об’єднання вчителів української філології та світової літератури й адміністрації навчального закладу.    

Слайд 10

Слайд 11

Позаурочна діяльність Участь у роботі методичного об'єднання вчителів української мови та літератури, світової літератури КЗ“ЛСШ №8”. Співпраця із науково-методичною радою КЗ“ЛСШ №8” (конференції, семінари, круглі столи). Майстер – клас “ Проблемне навчання - шляхи впровадження ” для молодих учителів української мови та літератури, світової літератури м. Луганська (стаж роботи до 3-х років) – 2012рік. Майстер-клас у межах Вернісажу педагогічних ідей-2013 : Володіння сучасними освітніми технологіями вчителем-словесником як важлива складова його іміджу – 2013 рік. .Проведення читацьких конференцій із підтримки творчого розвитку молоді (Обласна бібліотека для юнацтва) – 2012-2013 рр.

Слайд 12

Погляд на себе й у майбутнє… Учитель… Таку професію мені обрала доля, і я вдячна Богові за цей неоціненний дар. Запалити вогник істини, краси, добра, посіяти зерна любові в дитячі душі, які в майбутньому забуяють квітучим садом, поринуть у небеса чарівним феніксом, інколи, здається, неможливо, але людські надможливості безмежні й не передбачені. Дитина, яка випромінює посмішку, і з радістю чекає на тебе, тягнеться, як рослинка до сонця, щоб зігрітися твоїм теплом, – ось той стимул творчої праці Вчителя! Добрий учитель - це великий художник, який малює картину майбутнього життя своїх вихованців…

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо