X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Паскаль Петро Андрійович

Завантажити презентацію

Паскаль Петро Андрійович

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Жукова О.В.

Слайд 2

Паскаль П.А. * Жукова О.В.

Слайд 3

* Зміст уроку Методика проведення уроків Матеріальне забезпечення Зауваження до педагогів проводити більше спортивних ігор застосовувати естафети подавати матеріал відповідно до індивідуальних схильностей акцентувати увагу на розвитку м`язів -зменшити велике навантаження -організовувати змагання на особисту першість -проводити уроки різноманітніші та цікавіші -проводити уроки з музичним супроводом -проводити самостійні заняття на уроці -мати красиву спортивну форму -придбати якісний, різноманітний спортивний інвентар -створити тренажерну залу -не ставитися недбало до уроків -відмінити статутні взаємини на уроках фізкультури Паскаль П.А. Жукова О.В.

Слайд 4

Паскаль П.А. * Жукова О.В.

Слайд 5

Паскаль П.А. * Жукова О.В.

Слайд 6

Паскаль П.А. * Урочні форми Позаурочні форми Уроки фізкультури Факультативи Уроки загальноосвітніх предметів Уроки футболу Семінари Фізкультурно- спортивна діяльність Конкурси малюнків і плакатів Спортивні змагання Заняття в спортивних секціях Жукова О.В.

Слайд 7

Паскаль П.А. * Жукова О.В.

Слайд 8

* Паскаль П.А. Жукова О.В.

Слайд 9

Паскаль П.А. * Соціальне - забезпечує функціонування особистості, як повноправного члена суспільства, доброзичливі взаємини в колективі, сім’ї. Духовне - спроможність особистості регулювати своє життя і свою діяльність у відповідності до ідеалів, які виробило людство в ході історичного розвитку. Психічне – це рівновага і сталість психіки учня, нормальна діяльність пам’яті, почуттів, волі, мислення. Фізичне – правильне функціонування організму в цілому і кожної з його систем. Визначає запас фізичних сил дитини, її витривалість і працездатність . Причини порушення: недбале ставлення особистості до здоров’я ; соціально-екологічні причини ; різного роду непорозуміння Наслідки: неуважність , слабка пам’ять, хронічні хвороби, неврози, втрата інтересу до діяльності, до життя. Жукова О.В.

Слайд 10

Паскаль П.А. * Критерії ефективності виховання бажання Відсоток учнів +/- % 2009 рік 2011 рік Мотивація учнів до навчання 34,8 47,2 +12,4 Мотивація до занять ФК та С засобами футболу 58,4 80,8 +22,4 Рівень захворюваності: -застудні -інфекційні -випадки травматизму 4,49 - 1,12 2,24 - - -2,25 - - -1,12 Жукова О.В.

Слайд 11

Паскаль П.А. * Жукова О.В.

Слайд 12

Паскаль П.А. * Жукова О.В.

Слайд 13

Дехто вважає, що футбол – справа життя і смерті. Вони помиляються: футбол набагато важливіший. Паскаль П.А. * Жукова О.В.

Слайд 14

. * Жукова О.В.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Портфоліо