X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВПЛИВ РОДИНИ НА УСЕБІЧНИЙ РОЗВиТОК ТА ВИХОВАННЯ ДИТИНИ

Завантажити презентацію

ВПЛИВ РОДИНИ НА УСЕБІЧНИЙ РОЗВиТОК ТА ВИХОВАННЯ ДИТИНИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВПЛИВ РОДИНИ НА УСЕБІЧНИЙ РОЗВиТОК ТА ВИХОВАННЯ ДИТИНИ

Слайд 2

Слайд 3

“Діти - живі квіти землі”-, сказав М. Горький. … квіти, що вирощуються, насамперед, у родині. Завдання батьків – допомогти дітям набратися сил і розуму, освоїти основи людської культури , підготуватися до самостійного життя і праці. Сім'я - природне середовище первинної соціалізації дитини, джерело її матеріально-емоційної підтримки, засіб збереження і передання культурних цінностей .

Слайд 4

Слайд 5

Ефективність виховного процесу залежить від таких факторів: непорушний авторитет батьків; подружня вірність; любов до дітей; відданість обов'язку виховання; материнське покликання жінки; піднесення ролі батьків у створенні та захисті домашнього вогнища; забезпечення на їх прикладі моральної підготовки молоді до подружнього життя.

Слайд 6

Завдання роботи: розглянути загальні умови сімейного виховання; прослідкувати шляхи розумового розвитку дітей у родині; проаналізувати, як впливає виховання на моральний розвиток дитини у родині; охарактеризувати всебічне виховання дитини у родині; визначити види батьківського авторитету за методами впливу на виховання дитини; проаналізувати зміст і значення праці у родинному виховання .

Слайд 7

Сучасне нестабільне економічне та суспільно-політичне становище в Україні, на жаль, не сприяє розвиткові інститутів сімейного виховання. Батьки все більше задаються питанням, де і як заробити грошей на те, щоб дитину нагодувати та одягти, в останню чергу згадуючи про морально-етичне, розумове та фізичне виховання своїх дітей, які і є майбутнім України. Нам, педагогам, треба докласти максимум зусиль. Щоб залучити батьків до виховання їхніх же дітей. Тому дану тему ми вважаємо на сьогоднішній день актуальною.

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Моральний розвиток дитини чистота у стосунках з оточуючими; послідовність слова і дії; відсутність сваволі у діях вихователя ; мотивація вимог та правил; визнання особистості дитини, її недоторканності .

Слайд 11

Слайд 12

Виховання не можливе без вихователя, а таким, у свою чергу, важко стати і ним залишатися, не маючи впливу на вихованця, не будучи авторитетом .

Слайд 13

Слайд 14

Реальний авторитет ґрунтується на вашій громадській діяльності, на вашому патріотичному почутті, на знанні психології особистості вашої дитини , відповідальності за його виховання .

Слайд 15

Слайд 16

Праця – один з основних елементів виховання. Трудове виховання – підготовка й формування не лише майбутнього доброго чи поганого громадянина , але і становлення його майбутнього життєвого рівня , добробуту.

Слайд 17

Методи трудового виховання: ігрова діяльність; допомога дорослим; наслідування дій старшого.

Слайд 18

Види мотивації трудової діяльності:

Слайд 19

Діти — найцінніше, що є на світі. Вони — майбутнє нашого суспільства. Від того, якими вони виростуть, залежить наш завтрашній день. Високий обов'язок батьків полягає в тому, щоб разом зі школою, громадськістю виховати дітей справжніми трудівниками та свідомими громадянами України.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка