X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
професія вчителя

Завантажити презентацію

професія вчителя

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПРОФЕСІЯ ВЧИТЕЛЯ

Слайд 2

Професія вчителя:

Слайд 3

Загальні відомості про вчителя

Слайд 4

Учитель ..! Але слово! .. Учитель! Легко сказати! У нашій країні, де кожна дитина навчається, вчитель - перша людина. Майбутнє наших дітей, нашого народу - в руках вчителя, його серце із золота. Ми б побачили його на вулиці, кроків за п'ятдесят і з поваги вітаємся до нього.

Слайд 5

Вчитель школи - такий же, як сонце всесвіту. Він є джерелом сили. Головне, не так багато, що кожна дитина повинна вчити, а що кожна дитина повинна бути при бажанні вчитися. Хороший вчитель, як свічка - він споживає сам, щоб освітити шлях для інших .. Якщо ми довірити лікареві своє здоров'я,то ми довірили вчителям наших дітей, розширення прав і можливостей їхнього життя, а разом з ним майбутнє нашої Батьківщини.

Слайд 6

Якості вчителя

Слайд 7

Пристрасний Турботливий Прагнення навчити Натхненний Авторитет учням Творчий Відкритий для зміни Гуморостичний

Слайд 8

Переваги та недоліки Недоліки Переваги 1. Діти можуть шуміти. 2. Школи з невеликим бюджетом не в змозі платити співробітникам високу зарплату. 3. Робота досить напружена. 4. Велика відповідальність за життя учнів лежить на вчителеві. 5. Іноді вчителі повинні працювати понаднормово. 6. Деякі учні невдячні. 7. Вчителі повинні постійно вдосконалювати свої навички та знання. Це досить багато часу. 1. Вчителі високо цінуються. 2. Вчителі дають дітям своє серце і вони повертають їх. 3. Вчителі знають, багато цікавої інформації. 4. Грамотні люди необхідні для всього суспільства. 5. Зарплата вчителя може бути досить високою. 6. Вчителі бачуть, як діти прагнуть стати освіченими і цікавими людьми. 7. Вчителі не працюють у вихідні та влітку.

Слайд 9

6 найбільш ключових моментів успішного вчителя

Слайд 10

Почуття гумору Позитивне ставлення

Слайд 11

Великі очікування Узгодженість

Слайд 12

Справедливість Гнучкість

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Педагогіка