Як вижити у сучасному суспільстві?
Завантажити презентаціюПрезентація по слайдам:
Чи є майбутнє в суспільстві алкоголіків? Пити чи не пити? Які причини алкоголізму? Які наслідки зловживання алкоголем? Які стадії розвитку хвороби? Тест
Алкоголь –Ілюзія свободи Алкоголь - допомога у тяжку хвилину. Він будить уяву, приносить звільнення від турбот. Він змушує думати, що життя прекрасне. Але, вживання алкоголю робить щасливими на деякий час. Далі ви поступово стаєто алкоголозалежним. Ви ладні на все щоб випити,знову і знову.
Від вас відвертається родина,друзі,рідні.. Хіба ваші рідні це не є те щастя якого ви шукаєте? Але ви вже захворіли, ви нікому не потрібні. Поруч з вами вмирають безпорадні алкоголіки. У акоголіків є майбутнє, слід їм тільки допомогти – і в них все вийде. Вони такі ж люди як і ми з вами.
ВАШЕ ЗДОРОВ`Я, В ВАШИХ РУКАХ Пити, чи не пити? Ось в чому питання. У кожного рішення своє. Але ті хто виберуть перше, спочатку подумайте добре, чи потрібно вам це? Ви дійсно хочете втратити рідних та близьких? Алкоголь це отрута, а отже і різні захворювання… Навіщо це вам? Але рішення за вами..
Для чого люди вживають спиртні напої? На це питання не можна відповісти однозначно. Ось епіграма на цей рахунок американського поета Бернса: Для пияцтва є такі причини(приводи): Поминки, свято, зустріч, проводи, Хрестини, весілля і розлучення, Мороз, полювання, Новий рік. Одужання, новосілля, Печаль, каяття, веселощі, Успіх, нагорода, новий чин, І просто пияцтво без причин!
У розвитку алкоголізму розрізняють продром і три основні стадії: Продром «Продром» вважається «нульовою» стадією алкоголізму - на цьому етапі ще немає хвороби, але є «побутове пияцтво». Перша стадія На першій стадії алкоголізму хворий часто відчуває важко-контрольоване бажання вжити алкоголь. Друга стадія На другій стадії алкоголізму потяг до спиртного стає сильнішим, а самоконтроль слабне. Третя стадія На третій стадії алкоголізму споживання алкоголю стає практично щоденним..
Розрізняють наступні групи осіб: Особи, які не вживають алкоголь; Особи, які помірно вживають алкоголь; Особи, що зловживають алкоголем (розвиток алкогольної залежності); Без ознак алкоголізму; З початковими ознаками алкоголізму (втрата ситуаційного та дозового контролю, запої); З вираженими ознаками алкоголізму (регулярні запої, ураження внутрішніх органів, психічні порушення, властиві алкоголізму).
Алкоголь впливає на організм людини, зокрема, на центральну нервову систему, надто на кору головного мозку. Досліди довели, що алкоголь паралізує наймолодші нервові механізми, перешкоджаючи виробленню нових. Алкоголь - це отрута
Уживання алкоголю впливає на зміну координації рухів, викликає порушення імунітету. Особливо негативно впливає алкоголь на серце й судини. Негативно впливає алкоголь і на кишечник, і на печінку, і на шлунок, викликаючи гастрит, цироз печінки, виразки. Порушується також діяльність нирок. Алкоголь впливає і на статеві клітини. Уживання спиртних напоїв викликає зниження саморегуляції людини.
Ваше здоров'я - у ваших руках. Наш клас - за здоровий спосіб життя, Іде в світле, прекрасне, нове майбуття. Ми хочемо жити найкращим життям, Тому кожен учень у школі затям: Пиятика згубна, до добра не веде, Тягне в болото, підніжку дає, Розум забирає, на "подвиги" пхає, Спокуса це справді велика для нас, Але краще думай про нинішній час, Про школу, сім 'ю та про цінність життя, Не бійся дивитись в своє майбуття…
Схожі презентації
Категорії