X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
гуманне ставлення

Завантажити презентацію

гуманне ставлення

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Гуманне ставлення до людини з різними вадами

Слайд 2

Урок 11. Тема. Гуманне ставлення до людини з різними вадами Мета: довести учням необхідність гуманного ставлення до людей з особливими потребами; виховувати гуманне ставлення до людини з різними вадами.

Слайд 3

Казка Г.Х.Андерсена “Гидке каченя”

Слайд 4

Тест Оберіть правильну відповідь на запитання. Чому мешканці пташиного двору ображали гидке каченя? а) воно було найрозумнішим; б) воно було не таким, як інші; в) воно було найввічливішим; г) воно було найгарнішим.

Слайд 5

Діти з фізичними вадами

Слайд 6

Гуманне ставлення – соціальна допомога людям з певними вадами у вирішенні життєвих проблем. Соціально незахищена група людей. До них відносяться люди, які не взмозі силу різних причин забезпечити своє нормальне функціонування у суспільстві. Це – діти, інваліди, люди похилого віку, багатодітні сім’ї та інші.

Слайд 7

Стаття 23 спрощеного варіанта Конвенції про права дитини Діти – інваліди мають право на особливе піклування та освіту, щоб мати змогу вести в суспільстві гідне і повноцінне життя.

Слайд 8

Тест Якби дитина з фізичними вадами була у вашому класі, як би ви до неї ставилися? а) Не показували б своєю поведінкою, що вона відрізняється від вас, допомагали б їй; б) не спілкувалися із нею взагалі; в) спілкувалися б, але обмежено, тому що вона не така, як ви.

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)