X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Піфагор давньогрецький вчений

Завантажити презентацію

Піфагор давньогрецький вчений

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготували: Ященко Олександр Устюгов Ростислав

Слайд 2

Познайомитися з біографією Піфагора, на честь якого було названо теорему ПІДРУЧНИК З ГЕОМЕТРІЇ, ЕНЦИКЛОПЕДІЯ Кирила і Мефодія, ДОВІДНИКИ, ІЛЮСТРАЦІЇ.

Слайд 3

Піфагор син Мнефарха. Народився 58 років до нашої ери. На острові Самос, в Єгейському морі. Рятуючись від Полікрата, покинув острів Самос, поселився в місті Кротони на Півдні Італії, де проповідував своє навчання. З яких утворилося свого роду “ Братство “. Піфагор Самоський помер в місті Метант.

Слайд 4

Піфагор Самоський був не тільки відомий математик, який вивчав властивості чисел і пропорцій, довів теорему Піфагора. Він був відомий, як Філософ, релігійний і політичний діяч.

Слайд 5

Легендою і джерелом дискусії Піфагор став уже в стародавні часи. У 306 році до н. е . Йому, як найрозумнішому з греків, поставили пам’ятник у римському форумі. З тих часів мало прояснилося в біографії Піфагора та в історичній ролі організованого ним союзу, клубу чи ордену піфагорійців. І досі висуваються нові гіпотези, тлумачення щодо діяльності стародавнього мудреця. Його біографія поповнюється все більшою кількістю деталей, що дає підставу піддавати сумніву їх вірогідність. Різні перекази скоріше ознайомлюють нас з легендами про Піфагора, ніж з його біографією і вченням, але ж і легенди зберігають зерна істини.

Слайд 6

Теорема Піфагора поширено використовується в житті людини в різних галузях промисловості , наприклад в будівництві .

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Наука