X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дорога Піфагора

Завантажити презентацію

Дорога Піфагора

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дорога Піфагора Підготував учень групи ЕЛ – 13 Романець Станіслав

Слайд 2

«ВСЕ Є ЦИФРИ» «МАТЕМАТИКА ЦЕ КЛЮЧ ДО ПІЗНАННЯ ВСІХ ТАЄМНИЦЬ ПРИРОДИ»

Слайд 3

Нумерология – не математика. Числа в математеці використовуться для розрахунку кількісних або об’ємних поуказників, а в ну мерології цифру принимают як філосовський і статестичний критерій. По представлению нумерологии человек з числом дня нарождена и числом И.Ф.О. получает який-небуть «кмічнийос код». Цей числовий код визначає біологічний і енергетичний заряд його тіла і доленоссне події в житі і навіть час в смерті. Цікаво відмітити, що китайська нумерология багато в чому нагадує пифагорське ученя про «музикально-числовій структурі Космосу».

Слайд 4

За допомогою тільки чисел Піфагор робив дивовижні пророчества і служив Богам в сочетанию з числами, думая, що подібна служба найбільш родина їх природе. Піфагор винайшов числові методи ворожіня.

Слайд 5

Піфагор – посланик Богів По античним свидченям, Піфагор був казково красивий, а проявив свої незвичайні здібності. Іще за життя Піфагора сприймали як божество. Вважалось, що він був посланий на Землю Богом Аполлоном. Піфагор памятав про все, що з ним відбувалося в інших житях, так як Бог Гермес, у якого він вперше воплотився (син Еталід), виконав його проханя помнить все, чого він досягнув у своїх воплощениях і цим служить людям.

Слайд 6

Заслуги Піфагора Піфагор славився як відомий математик і філософ. Він створив першу у Елладе філософську школу і проект першого театру. Крім цього, Піфагор разробив систему початкового, середнього і вищого навчаня і вивчаня таких наук, як: граматика, реторика, поетика, арифметика, геометрія, астрономія і музика.

Слайд 7

Теорема Піфагора  В прямокутному трикутнику квадрат гипотенузи дорівнює сумі квадратів катетів c a b Досягнення Піфагора у математиці

Слайд 8

Піфагорові штани Жартом названі теореми Піфагора, виникші в силу того, що раніше в школьних підручниках ця теорема доказувалась через доказательство равноправия суми площі квадратів, побудованих на катетах прямокутного трекутника, площі квадрата, построеного на гіпотенузі цього трикутника. Побудовані на сторонах трикутника і розходящі в різні сторони квадрати нагадували школярам покрій чоловічих штанів, що породило наступний вірш: «Піфагорові штани — на всі сторони равні».

Слайд 9

У свою школу Піфагор приймав учнів після детальної оцінки їх тіл, характера і здібностей. Він розпитував їх як вони ведуть себе із батьками і іншими людьми, спостерігав за тим, коли вони сміються імовчать, кому радуются. Той, хто витримав цю перевірку Піфагор держав у очікувані іще три роки, спостерігав за його образом життя весь цей час. Таким чином проходила перевірка на міцність і справжню любовь до навчаня.

Слайд 10

Слайд 11

Якісна оцінка ліний, стовбців і діагоналей Аналіз стовбців: Лівий – самооцінка Середній – обеспеченість сім’ї або фінансове положення, виживання Правий - талант Аналіз горизонтальних ліній: Верхня – оцінка цілеспрямованості і вітповідальності Средня – оцінка сімейного положення Нижня – оцінка стабільності у житі (революціонер або новатор, консерватор або хранитель традицій) Аналіз діагоналей: Діагональ матеріальних інтересів (3,5,7) 4-5 цифр в діагоналі указують на сильний темперамент і сексуальность. Діагональ духовних інтересів (1,5,9)

Слайд 12

Правила перехода цифр в Психоматрицях 11 переходить у 8 з добавленням 22 і 4 8 переходить у 11 з утратою 22 і 4 6 переходить у 7 з додатковою 4, а 7 в 6 з утратою 4 або 22. 55 переходить у 9, а 99 в 5 3 не переходить в ниякі ячейки.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія