Музика

Презентація допоможе вам урізноманітнити ваш урок або підготовку до домашнього завдання. Тому саме презентація майже як ніхто урізноманітнити проведення часу за вивченням предмету, вона допомогає по-справжньому зацікавити учня у вивченні. Справжній урок музики не може проходити без прослуховування різних композицій. Проте зробити це не дуже просто , адже звичайні магнітофони в сучасних школах зустрічаються набагато рідше , ніж комп'ютери . Саме тому , для того щоб розширити кругозір учнів , зараз все частіше використовуються мультимедійні презентації з музики.

Їх переваги:

  • легкість у використанні ( зрозумілий інтерфейс);
  • зроблені в стандартних комп'ютерних програмах , і , завдяки цьому , при бажанні швидко редагуються ;
  • можливість показувати учням те , що вважаєте за потрібне, не спираючись тільки на диски , які є в наявності;
  • включають в себе не тільки аудіо , але і картинки (можна показувати портрети композиторів ) , а також відео (наприклад , записи концертів );
  • спосіб проявити свій смак ( наприклад , в дизайні та оформленні );
  • різний наочний матеріал (графіки, схеми, таблиці) значно полегшують сприйняття теоретичної інформації ;
  • за допомогою анімації , є можливість проводити уроки в ігровій формі або влаштовувати різні перевірочні роботи.

Тепер не потрібно більше витрачати час на перемотування дисків або на пошук сподобалася композиції , адже за допомогою мультимедійної презентації це можна зробити одним натисканням мишки. Завдяки такій електронної презентації , уроки географії стануть проходити яскравіше і цікавіше. Крім того , її можна використовувати не тільки для того , щоб розповісти новий матеріал , але і щоб перевірити старий : при необхідності, слайди можуть містити різні ігри або вправи, які учням будуть цікавіше, ніж звичайні контрольні роботи .

Елементи 251—300 із 305.