X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джузеппе Верді

Завантажити презентацію

Джузеппе Верді

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джузеппе Верді

Слайд 2

Джузеппе Фортуніно Франческо Верді народився 10 жовтня 1813 у Ронколе, селі в провінції Парма, яка входила у той час до складу Наполеонівської імперії. Його батько тримав винний льох і бакалійну торгівлю, мати — Луїджі Уттіні, була прялею. Дитинство Джузеппе було важким. Сім'я жила бідно. У сільській церкві він допомагав відслужувати месу. Музичної грамоти та грі на органі навчався у П'єтро Байстроккі. Помітивши потяг сина до музики, батьки подарували Джузеппе спінет. Цей досить недосконалий інструмент композитор зберіг до кінця свого життя.

Слайд 3

На музично обдарованого хлопчика звернув увагу Антоніо Барецці — багатий торговець з сусіднього міста Буссето. Він вірив, що Верді стане не шинкарем і не сільськиморганістом, а великим композитором. За порадою Барецці в 1823 десятирічного Джузеппе Верді, що одержав початкові знання від сільського священика, відправили в школу у Буссето. Так почалася нова, ще більш важка смуга життя — хлоп’ячі роки і роки юності. У недільні дні Джузеппе вирушав в Ле Ронколе, де грав на органі під час меси. У Верді з'явився і вчитель композиції — Фернандо.   Буссето

Слайд 4

Джузеппе Фортуніно Франческо Верді — видатний італійський композитор, диригент. Автор понад 26 опер, квартету та реквієму. Найвідоміші опери Верді — «Бал-маскарад», «Ріголетто», «Травіата», «Трубадур», «Фальстаф», «Отелло», «Аїда». Вони й донині не сходять зі сцен оперних театрів усього світу.

Слайд 5

Джузеппе Верді опера « Аїда»

Слайд 6

«Аїда» — опера Дж. Верді в чотирьох діях. У ній музичне мистецтво досягла нових вершин. Кожний із героїв — Аїда, Радамес, Амнеріс, Амонасро, Рамфіс — мають неповторний характер і образ.

Слайд 7

В опері йдеться про війну Єгипту з Ефіопією, а також про кохання єгипетського полководця Радамеса й ефіопської царівни А'іди. Тріумфальний марш «розповідає» про блискучу перемогу єгиптян над ефіопами і повернення Радамеса з військом додому.

Слайд 8

Аналіз музичного твор Чим особлива ця музика? Визначте жанр та характер музичного твору. Обґрунтуйте свою думку. Які засоби виразності вам вдалося розпізнати? Розкажіть про мелодію, лад, гармонію, ритм, темп, регістр, динаміку твору. Який настрій «навіяла» вам музика?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика