X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Мирослав Скорик

Завантажити презентацію

Мирослав Скорик

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Большакова О.В.

Слайд 2

Народився 13 липня 1938 року у Львові. Перше знайомство з музикою отримав у сім'ї — батьки, не будучи професійними музикантами, музикували у родинному колі, батько грав на скрипці, мати — на фортепіано. До них часто навідувалася всесвітньо відома співачка Соломія Крушельницька, сестра його бабусі.

Слайд 3

Оперна співачка Соломія Крушельницька.

Слайд 4

Слайд 5

З окупацією Західної України у 1939 року СРСР, сім'я Скориків, як і багато інших українських інтелігентних сімей зазнала втрат. У 1947 р. всю родину було репресовано більшовицьким режимом за несправедливим наклепом і вивезено до сибіру, де майбутній композитор навчається гри на фортепіано.

Слайд 6

1955 року родині Скорика було дозволено повернутися до Львова. У 1955–1960 роках студіював у Львівській державній консерваторії ім. М. В. Лисенка. У 1968 р. М. Скорик переїжджає до Києва, обіймає там посаду викладача класу композиції в Київській державній консерваторії ім. П. Чайковського. У 1984 р. М. Скорик стає професором кафедри композиції Львівської консерваторії. У 1987 р. остаточно повертається до рідного Львова. Тривалий час працював у США, з 1996 - Австралії В кінці 1990-х повернувся в Україну.

Слайд 7

Основні твори Твір для струнного оркестру «Партита». «Повернення Баттерфляй» - балет. Соната для фортепіано - цикл «В Карпатах». Кантата для скрипки і фортепіано «Людина». Поема «Сильніше смерті». « Гуцульський триптих ». Твір для струнного оркестру« Сюїта ». Концерт для оркестру «Карпатський». Численні естрадні пісні. «Мойсей», опера. Кантата для хору та симфонічного оркестру «Весна» (на слова І. Франка). Рондо. Концерт для скрипки з оркестром. Твори для дітей.

Слайд 8

Музика до фільмів 1964- Тіні забутих предків 1967- Як козаки куліш варили (мультфільм) 1971- Жива вода 1972- За твою долю 1974- Приватне життя 1974 - Гуси-лебеді летять 1979 - Гришкино книжки (мультфільм) 1994 - Царівна (серіал) 2007 - Лис Микита

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика