X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Музична пожорож до Норвегії

Завантажити презентацію

Музична пожорож до Норвегії

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

У 1843 році, у мальовничому містечку Бергена, в сім’ї британського консула народився хлопчик Едвард Хагеруп Гріг.

Слайд 8

Е.Г.Гріг- видатний композитор, піаніст, диригент, основоположник норвезької класичної музики. Його батьки були непоганими музикантами. Едварду виповнилося шість років, коли мати вирішила навчати його музиці.

Слайд 9

Літнім ранком до дачі консула Гріга прискакав вершник на арабському коні. Це був знаменитий Уле - Булль- скрипаль і композитор , що приїхав у гості до свого старого друга.

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Кожна група ( ансамбль) має свою назву. Учні по черзі в групах виконують твір. Після завершення конкурсу, кожна група висловлює свою думку, про якість виконання пісні іншими групами.

Слайд 15

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Пройнятий любов’ю до народної пісні М.Лисенко написав фортепіанну п’єсу «Баркарола». Це один із найкращих творів композитора. Баркарола-народилася в прекрасному італійському місті у Венеції. Вона збудована на островах і майже не має вулиць. Замість них місто перерізають канали. До сходів будинків прив’язані довгі чорні човни-гондоли.

Слайд 19

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика