X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Майкл Джексон

Завантажити презентацію

Майкл Джексон

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Майкл Джексон Король поп-музики

Слайд 2

Король поп-музики Майкл Джексон - король поп-музики. Не сам він себе так назвав. Цей титул дали йому мільйони фанатів по всьому світу .

Слайд 3

Michael Joseph Jackson, 29 серпня 1958 - 25 червня 2009)— американський співак, танцюрист , який досяг міжнародної популярності у віці 12 років як соліст дитячого гурту «П'ятірка Джексонів».

Слайд 4

Перші кроки до Зірок У 1964 році у віці чотирьох років Майкл увійшов як співак до складу поп-гурту The Jackson Five, створеного братами під керівництвом батька.

Слайд 5

Справа усього життя Одна з улюблених справ співака займатися доброчинністю, зокрема допомагати дітям з різних країн та співати.

Слайд 6

Популярність У нього тринадцять премій «Греммі». Двічі його ім'я занесене в Зал слави рок-н-ролу .

Слайд 7

Згасла зірка Вдень 25 червня 2009 року Джексон раптово помер у віці 50 років через зупинку дихання та серця з офіційно поки невідомих причин.

Слайд 8

Прощаня з королем 7 липня 2009 року cвіт прощався із королем поп-музики. У "Стейплс-Центрі" в Лос-Анджелесі провели публічну жалобну церемонію.

Слайд 9

Виконувала Семенюк Аліна

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика