X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
“ Відлуння епохи у музичному мистецтві

Завантажити презентацію

“ Відлуння епохи у музичному мистецтві

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Музика, як казка, музика – жива І не треба серцю будь – які слова.   В музиці – найвищі ніжні почуття. В ній любов і туга, та саме життя.   Музика, як море, то штормить, то ні Там знаходить серце рятівні вогні.   Музика, як сонце,гріє нам серця, Їй нема початку і нема кінця.   І чого не зможеш словом досягти В музиці розкажеш щиру правду ти.

Слайд 2

урок №5 в 7 класі І семестр Підготувала Савченко Тетяна Терентіївна вчитель музичного мистецтва Некрасовської ЗОШ І – ІІІ ст . Жовтень 2011р

Слайд 3

Чи знаєш ти: 1. Кого з уславлених композиторів 18 ст. називали українським Моцартом? 2. Чиє ім’я носить Київська спеціалізована музична школа? Що означають слова: синтез мистецтв у храмі, духовність музики, хоровий концерт, а капела, капела, меса, реквієм, літургія.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Слайд 8

АНДРІЇВСЬКА ЦЕРКВА СОБОР СВЯТОЇ ТРІЇЦИ

Слайд 9

Слайд 10

"ЗНАМЕННЯ" «АЗЪ ЕСМЪ СЪ ВАМИ И НИКТОЖЕ НА ВЫ»

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

- Хорал - хоровий спів на релігійний текст. - Літургія - найважливіше високе богослужіння християнської церкви, що супроводжується співом, музикою. - Реквієм - багатоголосний вокальний твір скорботного характеру.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Слайд 19

Франсиско де Гойя. Молитва. Государственный Эрмитаж.

Слайд 20

ДМИТРО БОРТНЯНСЬКИЙ - видатний майстер хорової музики XVIII ст.

Слайд 21

№1 №2 № 3

Слайд 22

Артемій Ведельський Артемій співав надзвичайним голосом, чудово грав на скрипці. Він керував московським та іншими губернаторськими церковними хорами, готував співаків для Петербурзької капели. Був військом офіцером… Мав усі умови для успішної кар’єри та безбідного життя, одружитися із вродливою дівчиною, але обрав інший шлях, який і досі залишився незрозумілим для розумних світу цього. Ведель Артем Лук'янович (1770, Київ — 14 липня 1808, Київ) — український композитор, співак, диригент, скрипаль.

Слайд 23

“ Херувимська” – хоровий твір.

Слайд 24

Слайд 25

Мико ла Віта лійович Ли сенко (22 (10) березня 1842, с. Гриньки (Полтавщина) — †6 листопада (24 жовтня) 1912, Київ) — український композитор, піаніст, диригент, педагог, збирач пісенного фольклору, громадський діяч.

Слайд 26

Слайд 27

Тара с Гарина льдович Петрине нко (*10 березня 1953) — український музикант, співак, композитор, поет. Автор пісні «Україна», яка з роками перетворилась на своєрідний неофіційний гімн України. Крім того, найвідоміші пісні: «Пісня про пісню», «Господи, помилуй нас»

Слайд 28

Слайд 29

Чи знаєш ти: 1. Кого з уславлених композиторів 18 ст. називали українським Моцартом? 2. Чиє ім’я носить Київська спеціалізована музична школа? Синтез мистецтв у храмі, духовна музика, хоровий концерт, а капела, капела, меса,реквієм, літургія.

Слайд 30

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика