X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Джордж Гершвін

Завантажити презентацію

Джордж Гершвін

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Джордж Гершвін Симфоджаз У моїй голові стільки мелодій, що не вистачить і ста років, щоб записати їх усі на папері Дж. Гершвін

Слайд 2

Слайд 3

Слайд 4

Симфонія Джаз СИМФОДЖАЗ Симфоджаз - це напрям симфонічної музики, що органічно поєднує характерні риси європейського симфонізму із джазовими виконавськими елементами.

Слайд 5

Диригент, керівник найпопулярнішого оркестру (за складом - симфоджаз). У 20-30-і роки його оркестр, який виконував танцювальну музику, вважався еталоном джазу. Володіючи чуттям на таланти, Уайтмен збирав блискучих виконавців і пропагував так званий симфонічний джаз як внесок Америки у світову музичну культуру.

Слайд 6

П'єса була замовлена Уайтманом починаючому тоді композитору та музиканту Гершвіну 5 січня 1923, як експеримент зі створення нового музичного стилю, що поєднує джаз і класичну музику.

Слайд 7

Коли Джордж вперше показав новий твір друзям і братові, його запитали: як він буде називатися? Гершвін відповів: «Американська рапсодія». І тоді Айра запропонував іншу назву. Напередодні він відвідав художню виставку, де бачив роботи Вістлера «Ноктюрн в блакитному та зеленому». Почувши творіння молодшого брата, Айра промовив: «А чому б не назвати її" Рапсодія в блюзових тонах "?».

Слайд 8

Гармонія у блакитному та сріблястому Біла симфонія

Слайд 9

Ноктюрн у зеленому та блакитному Сіре та золоте

Слайд 10

Розовий ноктюрн Ноктюрн у чорному та золотому

Слайд 11

Ласкаво прошу до концертного залу де прозвучить « Рапсодія в стилі блюз»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика