X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Звіт про роботу вокального гуртказа 2011 - 2012 навчальний рік.Керівник: Пащенко І.О.

Завантажити презентацію

Звіт про роботу вокального гуртказа 2011 - 2012 навчальний рік.Керівник: Пащенко І.О.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Звіт про роботу вокального гуртка за 2011 - 2012 навчальний рік. Керівник: Пащенко І.О.

Слайд 2

За 2011 - 2012 навчальний рік керівником і дітьми була пророблена величезна робота. З початку навчального року діти були включені в систематичні заняття вокальної групи і в активну концертну діяльність. Вокальна група брала активну участь практично у всіх шкільних заходах і концертах.

Слайд 3

Колектив прийняв у цьому році участь у Фестивалі дитячої та юнацької творчості «Юні таланти Донеччини », жанр -« Естрадний вокал ». Мотуз Анастасія - диплом учасника, Матвієнко Інеса - диплом учасника

Слайд 4

Вокальна студія взяла участь в окружному фестивалі «Співанка» в номінації «соліст»: Гречка Данил - Лауреат 1-го ступеня, диплом, медаль, Мотуз Анастасія - диплом учасника.

Слайд 5

Колектив взяв участь в окружному конкурсі естрадної пісні «Конфетті». Наші результати: Лисенко Даша - дипломант, Гаєва Женя - дипломант. Колектив прийняв у цьому році участь у Фестивалі дитячої та юнацької творчості «Юні Таланти Донеччини», жанр - «Фольклор». Наші досягнення: Батищева Анастасія-учасник конкурсу Романець Христина-учасник конкурсу

Слайд 6

У цьому році для вчителів та батьків в нашій школі був проведений звітний концерт вокальної студії «Музика весни». Концерт вийшов яскравим і насиченим. Хлопці виступали на гідному рівні. Отримані дуже хороші відгуки. Учасники вокальної групи не тільки самі виступали на різних концертах, але й культурно розвивалися, відвідуючи музичні заходи за межами нашої школи - Гала-концерт Фестивалю дитячої та юнацької творчості «Юні таланти Донеччини» жанр - «Естрадний вокал»; Гала-концерт окружного фестивалю« Пісня в солдатській шинелі» Вокальна студія »буде брати участь у жовтні 2012 року в окружному фестивалі «Золота Криниця». Підготовлено хор в складі 30 осіб. Підготовлено 15 пісень різного рівня складності для виступи на святі. Наші діти вже кілька років поспіль беруть участь в цьому чудовому святі пісні і з радістю виступлять знову. Я дуже задоволена виконаною за рік роботою у вокальній студії. Хлопці з радістю приходять у студію, із задоволенням займаються, багато виступають і показують дуже гарні результати.

Слайд 7

Програма вокального гуртка Керівник гуртка: Пащенко Ірина Олексіївна Стаж роботи: 17 років Освіта: вища Кваліфікаційна категорія: І Місце роботи: ГЗОШ І-ІІ ступенів № 62 Посада: учитель музики,ОТМ, української мови та літератури

Слайд 8

Програма  гуртка “Вокальний  спів” Програма вокального гуртка розрахована на трирічну підготовку учнів молодшого, середнього та старшого віку. В групі 1-го року навчання – 17 учнів, ІІ-го, ІІІ-го – 15 учнів. Групи формуються з урахуванням віку дитини, її підготовленості. Для групи 1-го року навчання рекомендований вік – 6–9 років, групи ІІ-го року навчання – 10–13 років, третього – 14–17 років. Загальна кількість годин, як 1-го року навчання, так і ІІ-го, ІІІ-го – 165 годин (4,5 години на тиждень).

Слайд 9

Вокальний спів сприяє координуванню слуху, голосу, розвитку вокально-технічних навичок, розвитку дихання, гнучкості голосу. Керівнику гуртка необхідно (враховуючи особливості вікової фізіології та психології дітей) підтримувати та заохочувати прагнення гуртківців до самостійного музикування та створення власних пісень. Важливе місце надається участі у концертах, оглядах, конкурсах. Корисно практикувати індивідуальне виконання та інсценізації пісень і виконання ритмічних рухів під музику. Програма гуртка ознайомить вихованців з циклічними фольклорними творами.

Слайд 10

Керівнику гуртка необхідно (враховуючи особливості вікової фізіології та психології дітей) підтримувати та заохочувати прагнення гуртківців до самостійного музикування та створення власних пісень. Важливе місце надається участі у концертах, оглядах, конкурсах. Корисно практикувати індивідуальне виконання та інсценізації пісень і виконання ритмічних рухів під музику.

Слайд 11

Програма гуртка ознайомить вихованців з циклічними фольклорними творами. Мета: - розвиток співочого дихання; - розширення діапазону голосу; - спів без супроводу; - спів в ансамблі (злагоджено, врівноважено).

Слайд 12

Основні завдання: І група — завдання спеціального розвитку: - формування навичок співочої установки; - різнобічний розвиток вокально-хорового слуху; - розвиток мислення; - формування музичної пам’яті; - навчання використання під час співу м’якої атаки; - формування навичок співочої емоційності, співочої виразності; - розвиток співочого дихання; - розширення діапазону голосу; - спів без супроводу.

Слайд 13

II група – завдання формування якостей особистості: - Ціннісне ставлення до праці, природи, до людей, держави, суспільства і мистецтва. - Форма проведення – комбінована. Кожне заняття включає теоретичний матеріал, практичну роботу. - Влітку роботу гуртка можна продовжувати за програмою або працювати за окремими темами. Програмою передбачено індивідуальні години навчання з обдарованими дітьми або дітьми, які відстали від програми з поважних причин.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Музика