X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення і використання форм та звітів у Access 2003

Завантажити презентацію

Створення і використання форм та звітів у Access 2003

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Створення і використання форм та звітів у Access 2003 План Поняття про форму Створення нової форми. Створення форми за допомогою майстра Поняття про звіт Створення звіту за допомогою майстра

Слайд 2

Поняття форми Форма являє собою електронний бланк, в якому є поля для введення даних. При заповненні форми дані автоматично заносяться в таблиці даних. Як і інші об'єкти Access, форми можна створювати автоматично, вручну або за допомогою Майстра. Форми можуть бути виведені на екран у трьох видах: режим конструктора, режим форми і режим таблиці.

Слайд 3

Створення нової форми Як і для інших об'єктів баз даних, Access забезпечує декілька способів створення форм. Якщо у вікні бази даних натиснути на кнопці Формы, а потім кнопку Создать, то Access відкриє діалогове вікно Новая форма. Діалогове вікно включає також три опції засобу Автоформа, які дозволяють створити визначену за умовчанням форму за допомогою єдиного натискання.

Слайд 4

Алгоритм створення автоформи активізувати закладку об’єкту Форми (Формы); натиснути кнопку Створити (Создать); вибирати варіант автоформи (у стовпчик, стрічкову, табличну); задати джерело даних; натиснути ОК. Access автоматично створить обраний варіант форми для заданого джерела даних.

Слайд 5

Звіт — це об’єкт бази даних, призначений для перегляду та підготовки інформації з бази даних до виведення на друк Звіт може бути створений на основі таблиці, запиту або звіту. Для створення звіту використовуються такі самі засоби, що і для створення інших об’єктів бази даних. Робота над створенням звітів подібна до роботи з формами. Відмінністю є те, що для підготовки інформації до друку використовуються параметри сторінки зі стандартним розміром (наприклад, А4).

Слайд 6

 Алгоритм створення звіту за допомогою майстра: активізувати закладку об’єкту Звіти (Отчеты); обрати засіб створення - Майстер звітів (Мастеротчетов); вибрати джерело даних – таблицю або запит; вибрати поля, дані з яких мають бути представлені у звіті; вибрати вигляд представлення даних; додати рівні групування даних (у разі потреби); задати порядок сортування даних; обчислити, у разі потреби, підсумки; вибрати макет для звіту; вибрати стиль оформлення звіту; задати ім’я звіту; натиснути Готово.

Слайд 7

Контрольні запитання Що таке форма? Як здійснюється робота з елементами управління? Охарактеризуйте дії під час створення нової форми. Як проводиться позиціонування елементів управління в формі? Що таке звіт? Як здійснюється робота в режимі конструктора? Як створити базовий звіт ? Які дії потрібно виконати під час створення діаграми? Які операції можливі в звіті?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика