X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Створення та використання форм

Завантажити презентацію

Створення та використання форм

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Створення та використання форм Кунтиш Саша Клас 10Б

Слайд 2

Що таке форма? Форма являє собою електронний бланк, в якому є поля для введення даних. При заповненні форми дані автоматично заносяться в таблиці даних. Як і інші об'єкти Access, форми можна створювати автоматично, вручну або за допомогою Майстра. Форми можуть бути виведені на екран у трьох видах: режим конструктора, режим форми і режим таблиці.

Слайд 3

Створення нової форми Як і для інших об'єктів баз даних, Access забезпечує декілька способів створення форм. Якщо у вікні бази даних натиснути на кнопці Формы, а потім кнопку Создать, то Access відкриє діалогове вікно Новая форма. Діалогове вікно включає також три опції засобу Автоформа, які дозволяють створити визначену за умовчанням форму за допомогою єдиного натискання.

Слайд 4

Алгоритм створення автоформи активізувати закладку об’єкту Форми (Формы); натиснути кнопку Створити (Создать); вибирати варіант автоформи (у стовпчик, стрічкову, табличну); задати джерело даних; натиснути ОК. Access автоматично створить обраний варіант форми для заданого джерела даних.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Інформатика