X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Веселі задачі про здоров'я

Завантажити презентацію

Веселі задачі про здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок в задачах для 6 класу

Слайд 2

Знаходження відсотків від числа та числа за його відсотками Мета: Формувати вміння розв’язувати текстові задачі на знаходження відсотків від числа та числа за його відсотками. Розвивати логічне мислення, розширити кругозір учнів. Виховувати культуру записів на дошці та в зошиті, любов та бережливе ставлення до природи.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

Вправа 1 Знаючи це, школярі здали в аптеку 12 кг сушеної малини. А) Скільки кілограмів свіжих ягід вони зібрали, якщо після сушіння малина втратила 75% маси? Б) Скільки сушеної малини вийде із 40 кг свіжої?

Слайд 6

Слайд 7

Вправа 2 А) Щоб лікувати дітей від простуди мама зібрала 5 кг свіжої малини і зварила на зиму варення. Скільки вийшло варення, якщо малина в ньому становить 40% (решта цукор)? Б) Липовий цвіт при сушінні втрачає 74% своєї маси. Скільки сухого липового цвіту вийде з 50 кг свіжого?

Слайд 8

Вправа 3 Учні школи здали в аптеку 10 кг чорниці. Скільки кілограмів свіжих ягід вони зібрали, якщо після сушіння чорниця втратила 80% маси?

Слайд 9

Вправа 4 Шестикласники здали в аптеку 8 кг сухої ромашки. Скільки було зібрано свіжої ромашки, якщо після сушіння вона втратила 84% своєї маси?

Слайд 10

Вправа 5 Для аптеки школярі зібрали 0,18 ц ромашки, що становить 75% маси зібраного листя подорожника, а зібрані квіти липи становлять 0,8 маси зібраної ромашки. Скільки зібрано квітів липи і листя подорожника окремо?

Слайд 11

Вправа 6 Учні зібрали 4,3 кг ромашки, липовий цвіт становить 35,5% від зданої ромашки, а здана шипшина становить 150% від зданої ромашки і липового цвіту разом. Скільки всього лікарських рослин здали в аптеку учні?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика