X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Стежинами здоров'я

Завантажити презентацію

Стежинами здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урок математики в 6 класі Вчитель: Василенко Т.В.

Слайд 2

Галявина домашнього завдання № 457 а) ; б) = 2,5; в) ; г) ; д) ; е) ; є) ; ж) ; з) 3; і)

Слайд 3

Поле теоретичних знань 1. Як знайти добуток двох звичайних дробів? 2. Як виконати множення натурального числа на звичайний дріб, мішане число? 3. Як знайти дріб від числа? 4.Які числа називаються взаємно оберненими? 5. Як поділити два звичайних дроби?

Слайд 4

Майданчик усного рахунку * * * *3 Знайти: від 30; від 100; від 60

Слайд 5

Обчислити суму дробів: + Задача Петрик П’яточкін викурює в день 10 сигарет. Від однієї сигарети в організм потрапляє 0,02 грама кадмію (смоли). Обчислити скільки грам смоли потрапляє щоденно в легені Петрика П’яточкіна. За місяць?

Слайд 6

1. Площа прямокутника дорівнює кв. м . Довжина однієї сторони м. Знайти довжину другої сторонни. 2. Відрізок 1 м розділити на 3 рівних частини. Чому дорівнює довжина однієї частини?.

Слайд 7

Тема уроку: «Знаходження числа за його дробом»

Слайд 8

3. Незнайко відправився в подорож на автомобілі. Коли він проїхав 60 км, то з’ясувалось, що він подолав всієї відстані. Встановити яку відстань потрібно проїхати Незнайкові всього?

Слайд 9

Встало вранці ясне сонце, Зазирнуло у віконце, Ми до нього потяглися, За промінчики взялися, Будемо сонечко розвеселяти, Нумо дружно присідати, У долоні поплескайте Та на місці пострибайте! Всі за руки ви візьміться, Вліво, вправо нахиліться: Кругом себе поверніться І до сонечка всміхніться!

Слайд 10

Задача 1. Щоб бути здоровими Кіт Матроскін та листоноша Пєчкін вирішили займатися фігурним катанням. Кіт Матроскін і листоноша Пєчкін розчистили ковзанки, що становить 100 кв. м Знайти площу ковзанки в Простоквашино.

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Озеро самостійності Робота за підручником: № 493 (б,в)

Слайд 14

Квітка рефлексії: 3 5 25

Слайд 15

Слайд 16

4 3 16 4 5

Слайд 17

Берег домашнього завдання п.16 вивчити, розв’язати №№ 488, 494,497.

Слайд 18

Запам’ятайте цю формулу! Здоров’я= Режим дня + спорт + корисна їжа - шкідливі звички

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика