X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історична довідка про квадратні рівняння

Завантажити презентацію

Історична довідка про квадратні рівняння

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історична довідка про квадратні рівняння

Слайд 2

Квадратні рівняння в Давньому Вавілоні Квадратні рівняння вміли розв’язувати близько 2000 років до нашої ери вавілоняни. Правило розв'язку квадратних рівнянь, викладене у вавілонських текстах, співпадає з сучасними, але невідомо, яким чином дійшли вавілоняни до цього правила. Незважаючи на високий рівень розвитку алгебри у Вавілонії, в текстах відсутні понятття від’ємного числа і загальні методи розв’язування квадратних рівнянь.

Слайд 3

Квадратні рівняння в Індії Перші згадування про квадратні рівняння в Індії зустрічаються вже в 499 році. В Давній Індії набули відбувалися публічні змагання з розв’язування складних задач, які зводились до квадратного рівняння.

Слайд 4

Квадратні рівняння в Європі Формули розв’язування квадратних рівнянь в Європі вперше були викладені в 1202 році італійським математиком Фібоначчі. Правило розв’язування квадратних рівнянь було сформульоване в Європі лише в 1544р. Штифелем.

Слайд 5

Завдяки працям Декарта, Вієта, Ньютона та інших вчених способу розв’язування квадратних рівнянь надано сучасний вигляд.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Математика