X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Бородінське побоїще як історична подія, головна сила -єдність всіх сил, головні герої в бою: А. Болконський, П'єр. Глибокий патріотизм всього народу. Порівняння образів Наполеона і Кутузова.

Завантажити презентацію

Бородінське побоїще як історична подія, головна сила -єдність всіх сил, головні герої в бою: А. Болконський, П'єр. Глибокий патріотизм всього народу. Порівняння образів Наполеона і Кутузова.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема: Бородінське побоїще як історична подія, головна сила -єдність всіх сил, головні герої в бою: А. Болконський, П'єр. Глибокий патріотизм всього народу. Порівняння образів Наполеона і Кутузова.

Слайд 2

Мета: простежити вчинки героїв твору в бою, їх психологічний стан, зосередити увагу на героїзмі і дусі перемоги всіх сил, вчити аналізувати прочитане, порівнювати образи, робити логічні висновки, узагальнювати. Обладнання: портрети Наполеона, Кутузова, Багратіона, Д. Давидова; ілюстрації малюнків до твору „Війна і мир"; ілюстрації „Бородіно" в листівках; репродукції відомих картин. Тип уроку: комбінований з елементами вікторини. Епіграф: „Піднімається нова, нікому не відома сила-народ, і нашестя гине" (Л. Толстой)

Слайд 3

Робота з текстом. Вікторина Для чого був потрібен Бородінський бій? Яке вирішальне рішення взяв на себе Кутузов у Філях і чому? Що значив Бородінський бій? (Кульмінація) Від чого залежить успіх, чому росіяни виграють? (дух перемоги) Яким зображено Наполеона перед боєм? П'єр на редуті, (робота в парах) Солдати в бою, якими зображені вони автором, ставлення самого автора до них? Кутузов в Бородінському бою. (робота в парах) Героїзм Волконського, поранення. Яким змальовано Бородинське поле після бою? (ХХХVІІ глава) Як змінився погляд А. Болконського на війну? Страхи війни. (глава ХХХVІ)

Слайд 4

Хто ж стояв на чолі всього цього? Чи відіграє роль історична особистість? Характеристика Наполеона і Кутузова.

Слайд 5

Шлях злету одного і падіння іншого як історичної особистості.

Слайд 6

Що відбувається на полі бою? Хто і що нам допомагає? (самі герої) Як наші головні герої дивилися на Бородінський бій? Яку мету переслідували Наполеон? Кутузов? Які почуття володіли П'єром, князем Андрієм, народом в Бородінському бою? Що робили?

Слайд 7

Слайд 8

Як же автор ставиться до війни: Виступає проти теорії Прудона, що війна необхідна людству. Розвінчує війну, показує її як злочин. Описує жахи війни. Оспівує героїв-захисників. Показує вплив історичних подій війни на життя людей через погляд самих героїв твору

Слайд 9

Домашнє завдання Н. Ростова. Драматизація сцени. День народження, вечір в Отрадному, бал, Н. Ростова і А. Болконський, Н. Ростова і А. Курагін.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Зарубіжна література