X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Старуня. Природно-історична спадщина.

Завантажити презентацію

Старуня. Природно-історична спадщина.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Старуня. Природно-історична спадщина.

Слайд 2

Розкопки носорога Минулого року виповнилося 100 років як у нашому селі сталася сенсаційна подія :під час видобутку озокериту (земляного воску ) в шахті було знайдено тушу волохатого носорога-одного з гігантів льодовикового періоду.

Слайд 3

Цікаво знати Завдяки консервації в осадах ,просякнутих нафтою та озокеритом , тіло тварини збереглося напрочуд добре, хоч пролежало в зелі понад 24 тисячі років (цю дату було названо після радіокарбонового аналізу вже у повоєнні роки). До речі мамонтові вимерли 10 тисяч років тому.

Слайд 4

Старунський вулкан З’явилося це природнє диво у 1977 році після землетрусу в Румунії.

Слайд 5

Дещо про гязьовий вулкан? Висота його конуса приблизно 3м., довжина глинистих потоків 10-50-60 метрів . Нараховує 8 краметрів і 12 непостійних мінікраметрів , які виділяють газ, воду, глинисту пульпу, іноді нафту. На ділянці на поверхню виходить більше 300 постійних і тимчасових джерел прісної і мінералізованої води, пов’язаної з розривними порушеннями.

Слайд 6

Висновки З спостережень учнів геологічного гуртка можна зробити висновок , що вулкан найактивніший зимою і літом. В залежності від геологічної активності , вулкан щорічно збільшується на декілька сантиметрів. Вищенаведені дані дозволяють однозначно стверджувати . Що Старуня – унікальний комплекс археологічних, біологічних, палеонтологічних , географічних і геологічних та промислових пам’яток,що матиме величезне пізнавальне , виховне і науково –практичне значення.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Я і Україна