X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Сучасні полімерні матеріали на залізничному транспорті

Завантажити презентацію

Сучасні полімерні матеріали на залізничному транспорті

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ясинуватський професійний ліцей залізничного транспорту Назва проекту “Сучасні полімерні матеріали на залізничному транспорті”

Слайд 2

Виконавці проекту: 1. Пушкін Микита 2. Сторожилов Олексій 3. Степаненко Валерій 4. Турло Богдан 5. Шевченко Микола

Слайд 3

Мета проекту: Проаналізувати значення застосування сучасних полімерних матеріалів на залізничному транспорті

Слайд 4

Актуальність проекту: визначити значення полімерних матеріалів для покращення характеристик рухомого складу, умов праці залізничників

Слайд 5

План проекту: 1. Матеріали, що використовували на залізничному транспорті в минулому 2. Сучасні полімерні матеріали на залізниці

Слайд 6

Сучасні матеріали на залізничному транспорті

Слайд 7

Базові напрями вживання композиційних матеріалів на залізничному транспорті : Заміна дорогих металевих сплавів в конструкціях, що несуть знижене навантаження; Значне зменшення маси конструкцій рухомого складу, що сприяє підвищенню швидкості; Підвищення безпеки перевезень шляхом вживання поглиначів енергії удару при зіткненнях; Значне пониження рівня пожаронебезпеки на рухливому складі; Підвищення комфортності і ергономічного рівня пасажирських вагонів, у поєднанні з довговічністю і мінімізацією витрат на обслуговування.

Слайд 8

Перші досліди використання полімерних матеріалів на залізничому транспорті відносяться на початок XX ст, коли рухомий склад стали обладнати автогальмами, нормальна експлуатація яких виявилася можливою лише за умови вживання гумових шлангів і ущільнюючих прокладок.За 1960-1970 вжиток пластмас, гум і лакофарбних матеріалів на вітчизняному залізничому транспорті зросло відповідно в 2,2; 5,2 і 2 рази.

Слайд 9

Створення досконалішого рухомого складу в післявоєнні роки і інтенсивне устаткування залізниць системами СЦБ, управління рухом зумовили подальше зростання вжитку полімерних матеріалів у всіх областях залізничої техніки.

Слайд 10

Різні пластмаси і гуми використовують для виготовлення конструкційних деталей, що сприймають механічні навантаження і що ізолюють струм; фрикційних, антикорозійних, ущільнюючих і амортизаційних деталей.

Слайд 11

При будівництві окремих серій вагонів упроваджуються ударопоглинаючі апарати автозчеплення, забезпечені резіно-метальові амортизуючими елементами. Ці апарати легші, мають кращі динамічні характеристики і значно довговічніші, ніж металеві.

Слайд 12

Гальмівні колодки з полімерних матеріалів широко використовують в рухливому складі залізниць багатьох країн (напр., в СРСР — із стереорегулярного каучуку бутадієну, наповненого сумішшю азбесту, сажі і ін. компонентів). Зносостійкість таких колодок в рази більше, а маса втричі менша, ніж чавунних.

Слайд 13

При будівництві окремих серій вагонів упроваджуються ударопоглинаючі апарати автозчеплення, забезпечені гумо-металевими амортизуючими елементами. Ці апарати легші, мають кращі динамічні характеристики і значно довговічніші, ніж металеві.

Слайд 14

Водопровідні труби в системах водопостачання виготовляють з поліетилену високої щільності, баки для води — з поліефірного склопластика. Переваги системи — зменшення маси вагону, подовження терміну служби, полегшення ремонту, можливість вживання труб меншого діаметру з-за нижчого коефіцієнта тертя води, ніж в чавунних і сталевих трубах.

Слайд 15

Вживання пластикату для внутрішньої обробки пасажирських вагонів підвищує їх комфортабельність, знижує вартість і ремонтні витрати. Декоративний витиснений пластикат, що дублюється з бавовняною тканиною, застосовують для покриття стін, внутрішніх перегородок, дверей, стель вагонів.

Слайд 16

Композитні матеріали на залізниці є головною рушийною силою технічного і економічного розвитку галузі, а також єдиним шляхом, ведучим до підвищення реальної конкурентоспроможності.

Слайд 17

Джерела інформації: http://www.ximicat.com/ebook.php?file=en_polimer_2.djvu&page=276 http://www.carbocarbo.ru/application/railroad/

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія