X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прості речовини. Кисень. Залізо

Завантажити презентацію

Прості речовини. Кисень. Залізо

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прості речовини. Кисень. Залізо

Слайд 2

Лот 1 «Бліц-турнір»: кожне питання - 1 Au. Лот 2 «Сім бід - один одвіт»: повна відповідь - 7 Au. Лот 3 «У гостях у Барона Мюнхґаузена»: повна відповідь - 5 Au. Лот 4 «Один за всіх»: кожна схема - 2 Au. Лот 5 «Гонка за лідером»: кожне рівняння - 2 Au.

Слайд 3

Лот 1 «Бліц-турнір» В якому періоді знаходиться хімічний елемент Оксиген? Відносна атомна маса Феруму? Яку молекулярну формулу має проста речовина кисень? В якій групі знаходиться хімічний елемент Ферум? До елементів якого типу належить Оксиген? Як називаються продукти взаємодії простих речовин з киснем? Назвіть формулу ферум(ІІІ) оксиду. Іржавіння заліза - це явище фізичне чи хімічне? Який природний процес сприяє збільшенню кисню в повітрі?

Слайд 4

До якого типу належать реакції одержання кисню в лабораторії? Чому дорівнює відносна молекулярна маса кисню? Як називаються реакції за участі кисню? В якій групі періодичної системи знаходиться Оксиген? Яку валентність може виявляти Ферум у сполуках із киснем? Назвіть порядковий номер Феруму. Заряд ядра атома Оксигену. До якого типу належать реакції горіння? Кількість атомів у молекулі простої речовини залізо. До елементів якого типу належить залізо? Назвіть формулу ферум(ІІ) оксиду. Проста речовина кисень важча чи легша за повітря? Назвіть формулу води.

Слайд 5

Лот 2 «Сім бід - один одвіт» За три хвилини гравці команди записують на аркуші сім властивостей (фізичних або хімічних) цієї речовини, вивішують на дошці, захищають свої відповіді. Кожна правильна властивість - 1 Au.

Слайд 6

Лот 3 «У гостях у Барона Мюнхґаузена» Лист 1 Кисень - це хімічно активна речовина, що складається з двох атомів Гідрогену. Він широко розповсюджений у земній корі, де зустрічається у вільному стані. У вигляді простої речовини кисень входить до складу морської води. Лист 2 Залізо - газоподібна речовина, що добре проводить електричний струм, взаємодіє знеметалами, добре розчиняється у воді, у земній корі зустрічається в сполуках з киснем і сіркою.

Слайд 7

Лист 3 Оксиген - хімічний елемент, метал, з відносною атомною масою 36, у сполуках виявляє змінну валентність, з хімічними елементами металами й неметалами утворює сполуки - оксиди. Лист 4 Ферум - хімічний елемент, що має постійну валентність ІІ, з відносною атомною масою 56, входить до складу гемоглобіну крові, найпоширеніший елемент на Землі.

Слайд 8

Лот 4 «Один за всіх» Завдання 1 Упишіть у вершині піраміди відсутню речовину. Завдання 2 Запишіть суму молекулярних мас усіх речовин у піраміді. Завдання 3 Заповніть таблицю формулами складних речовин.

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Лот 5 «Гонка за лідером» Команда 1 1. N2+H2→ 2. Al +O2→ 3. H2O2→ 4. Mg +O2→ 5. CS2+O2→ 6. S+H2→ Команда 2 1. Ca +O2→ 2. K +H2→ 3. S +O2→ 4. KClO3 → 5. Fe +O2→ 6. PH3+O2→

Слайд 16

Команда 3 1. Na +O2→ 2. P +O2→ 3. Cl2+H2→ 4. Zn +O2→ 5. HgO→ 6. H2S+O2→ Команда 4 1. Fe +S→ 2. N2+O2→ 3. KMnO4 → 4. P +H2→ 5. Li +H2→ 6. CH4+O2→

Слайд 17

Домашнє завдання Повторити матеріал теми, підготуватися до тематичного оцінювання з теми «Прості речовини метали й неметали»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія