X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Прості речовини метали й неметали. Оксиген. Кисень, склад його молекули

Завантажити презентацію

Прості речовини метали й неметали. Оксиген. Кисень, склад його молекули

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Прості речовини метали й неметали. Оксиген. Кисень, склад його молекули

Слайд 2

Повторення вивченого: 1)Чому речовини розрізняються за властивостями? 2)На які дві групи поділяються речовини за складом молекул? 3)Згадаймо визначення. Прості речовини - це... Складні речовини - це... 4)Наведіть приклади простих і складних речовин. 5)У природі хімічні елементи зустрічаються у вигляді простих речовин чи складних?

Слайд 3

1)А яких речовин більше в природі - простих чи складних? 2)Прості речовини, у свою чергу, також поділяються на групи за властивостями. Які це групи? 3)Яких елементів у природі більше - металів чи неметалів? 4)Які елементи - метали чи неметали - частіше зустрічаються в природі у вигляді простих речовин? Наведіть приклади.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Ми починаємо вивчати елемент Оксиген У складі хімічних сполук він розповсюджений на земній поверхні так, як жоден інший елемент. Він становить близько 8/9 масових частин води (88,8 % масових). У твердому зовнішньому шарі Землі на частку Оксигену припадає 47 % масових, або 58 % за кількістю атомів. У повітрі поряд з азотом і незначною кількістю інших домішок міститься 23,15 % масових, або 21 % об’ємних. - А яку роль відіграє кисень для людини?

Слайд 8

Дихання

Слайд 9

Весь кисень виник і зберігається на планеті завдяки процесу фотосинтезу. Фотосинтез

Слайд 10

В Європі відкриття кисню сталося через 1000 років після китайського вченого Мао-Хао. Шведський учений Карл Шеєле зробив це відкриття

Слайд 11

Але тільки Лавуазьє правильно оцінив істинне значення кисню в природі.

Слайд 12

Хімічний елемент: О — Оксиген. Порядковий номер: 8. Будова атома: +8)) np = 8, ne = 8, nn = 8. Відносна атомна маса: 16. Валентність - ІІ. Проста речовина: O2 - кисень, O3 - озон. Відносна молекулярна маса O2 : 32.

Слайд 13

VI. Домашнє завдання Прочитати параграф, відповісти на запитання. Творче завдання. Написати есе про значення кисню для людини.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія