X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Отруйність спиртів, їхня шкідлива дія на організм людини

Завантажити презентацію

Отруйність спиртів, їхня шкідлива дія на організм людини

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентацію створено за допомогою комп’ютерної програми ВГ «Основа» «Електронний конструктор уроку» ОТРУЙНІСТЬ СПИРТІВ, ЇХНЯ ШКІДЛИВА ДІЯ НА ОРГАНІЗМ ЛЮДИНИ

Слайд 2

САМОСТІЙНА РОБОТА Варіант І 1. Напишіть рівняння реакцій, з допомогою яких можна здійснити перетворення: ацетилен → етилен → етанол → хлоретан → етанол → діетиловий естер 2. Скільки ізомерних спиртів і етерів відповідають молекулярній формулі C2H8O? Напишіть їхні структурні формули й назвіть їх. 3. Обчисліть масу солі, що утвориться в результаті взаємодії калію масою 6 г з 1-пропанолом масою 15 г. (15,07 г)

Слайд 3

САМОСТІЙНА РОБОТА Варіант ІІ 1. Напишіть рівняння реакцій одержання: а) метанолу з метану; б) 2-хлорпропану з 2-пропанолу; в) метилетилового етеру з відповідних спиртів. 2. Складіть структурні формули двохатомних спиртів, молекули яких містять три атоми Карбону, назвіть їх. 3. Обчисліть масу натрій пропілату, що утвориться внаслідок узаємодії натрію масою 9,2 г з 1-пропанолом масою 35 г. (32,8 г)

Слайд 4

Метанол і етанол — отруйні речовини, на цьому базується їх використання як дезінфікуючих засобів.

Слайд 5

Метанол (метиловий спирт) — сильна й небезпечна для людини отрута, що потрапляє в організм не лише через шлунково-кишковий тракт, але й у разі вдихання повітря, насиченого його парами, і навіть крізь шкіру.

Слайд 6

Етанол — речовина наркотичного типу, що пригнічує центральну нервову систему. Вплив алкоголю на поводження залежить від кількості спирту, що через кров досяг мозку. Цей «рівень алкоголю в крові», крім кількості випитого, визначається ще кількома факторами.

Слайд 7

Уживання спиртних напоїв призводить до отруєння організму. За концентрації спирту в крові 1–2 г/л настає сп’яніння, за 3–4 г/л розвивається загальна інтоксикація організму, а в разі 5–8 г/л — настає смерть.

Слайд 8

ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ Опрацювати матеріал параграфа, відповісти на запитання до нього, виконати вправи.

Слайд 9

Старовойтова І. Ю. Хімія. 11 клас. Академічний рівень / І. Ю. Старовой- това, О. В. Люсай. — Х. : Вид. група «Основа», 2012. — 144 с.: табл. — (Серія «Мій конспект»). ПРЕЗЕНТАЦІЮ СТВОРЕНО ЗА ДОПОМОГОЮ КОМП’ЮТЕРНОЇ ПРОГРАМИ ВГ «ОСНОВА» «ЕЛЕКТРОННИЙ КОНСТРУКТОР УРОКУ» © ТОВ «ВИДАВНИЧА ГРУПА ˝ОСНОВА˝», 2012

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія