X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Органічні сполуки"

Завантажити презентацію

"Органічні сполуки"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Органічні сполуки В побуті

Слайд 2

Негативний вплив побутової хімії та шкідливих речовин на людину у приміщеннях

Слайд 3

Косметика, парфуми, розчин ники, ліки, харчові добавки, пес тициди (препарати для сільського господарства), засоби побутової хімії — це все хімікати.

Слайд 4

Косметика — це будь-які речовини або препарати, що контактують з будь-якою частиною поверхні тіла людини (тобто шкірою, волосяним покривом, нігтями й зовнішніми статевими органами) або зубами, слизовою оболонкою порожнини рота винятково з метою чищення, ароматизації, зміни зовнішнього вигляду, захисту, підтримання в гарному стані, усунення запаху тіла (за винятком тих випадків, коли очищення, ароматизація, зміна, збереження й коригування спрямовані на лікування або запобігання хворобі). Наприклад, креми з догляду за шкірою, лосьйони, пудри, парфуми, губна помада, лаки для нігтів, макіяж для очей і обличчя, речовини для хімічної завивки, фарба для волосся, лаки й гелі для волосся, дезодоранти, товари для дітей, олії для ванн, кульки для ванн, солі для ванн, олії й багато інших видів товарів.

Слайд 5

Слайд 6

Побутова хімія — хімікати, які зазвичай перебувають і використовуються в домашньому господарстві.

Слайд 7

Будівельні хімікати. Термін «будівельні хімікати» позначає дуже широке коло матеріалів, але наразі цей термін, як правило, використовується для позначення таких хімікатів, як домішки, покриття, шпаклівки тощо.

Слайд 8

Унаслідок недостатньої інформованості персоналу підприємств та населення про токсичні речовини, відсутності відповідного маркування, нерідко спостерігається порушення гігієнічних та екологічних вимог під час їх використання на вироб ництві й у побуті, що призводить до гострих та хронічних отруєнь, забруднення довкілля.

Слайд 9

Загальні правила зберігання хімічних речовин:

Слайд 10

Як досягти зменшення кількості шкідливих речовин у приміщенні? уникайте виробів, що містять леткі органічні забруд нювачі; використовуйте, за можли вості, пляшкову воду; фільтруйте воду із крану ву гільним фільтром; не напускайте у квартирі пари, поліпшуйте вентиляцію у ванні та на кухні; щодня провітрюйте при міщення вдома і на роботі по кілька разів; частіше робіть вологе приби рання приміщення; укривайте підлогу квартири паркетом, керамічною плиткою чи лінолеумом, їх найлегше чис тити; використовуйте пилосос з обертовою щіткою і з детектором, що фіксує момент, коли вже не можна всмоктати дрібних часто чок; витирайте ноги на доріжці чи добре пристосованому килимку біля порога, систематично стеж те за його станом; знімайте взуття перед тим, як зайти до приміщення; категорично забороняйте палити у приміщенні членам своєї сім'ї, колегам по роботі, докладайте всіх можливих зу силь, знаходьте такі засоби впли ву (індивідуальні), аби вони вза галі відмовились од паління тощо.

Слайд 11

Побутові хімікати класифікують за різними ознаками.

Слайд 12

За призначенням їх можна розділити на такі групи:

Слайд 13

За агрегатним станом : ТВЕРДІ РІДКІ

Слайд 14

КОНЦЕНТРОВАНІ  ГОТОВІ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ За вмістом основної речовини : 

Слайд 15

За ступенем небезпеки : безпечні виявляють певну небезпеку вогненебезпечні отруйні

Слайд 16

Існують спеціальні системи маркування, розроблені для хімікатів і препаратів, детергентів, пестицидів і косметики, причому до кожної з них висуваються особливі вимоги. Обов’язковими є системи маркування, прийняті в Європейському Союзі, для деяких видів товарів, що містять хімікати: хімічні товари; • детергенти; • засоби для захисту рослин; • біоциди; • косметика.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія