X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Органічні сполуки в побуті"

Завантажити презентацію

"Органічні сполуки в побуті"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Органічні сполуки в побуті Підготували вчителі хімії Самійлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кабіщєва Світлана Михайлівна Фурсова Тетяна Петрівна 2014 г.

Слайд 2

Побутові хімікати – окремі хімічні речовини, а частіше за все суміші речовин, які використовують у повсякденному побуті за певним призначенням.

Слайд 3

Слайд 4

Мийні засоби (детергенти) – речовини, що посилюють мийну дію води.

Слайд 5

Дезінфікуючі засоби На підприємствах і в домашніх умовах проводять дезінфекцію хімічними речовинами. Важливо дезінфікувати поверхні, які ретельно вимиті, бо залишки органічних речовин знижують бактерицидну дію засобу.

Слайд 6

Засоби особистої гігієни Засоби особистої гігієни — загальна назва речей, що використовуються для краси, здоров’я, гігієни

Слайд 7

Засоби для чищення Засоби для чищення випускаються у вигляді порошків, паст, рідин, аерозолів, серветок.

Слайд 8

Засоби догляду за житлом і предметами побуту засоби догляду за підлогою (мастики, самоблискучі і миючо-поліручі сполуки), засоби догляду за меблями (поліролі та ін.), засоби для знешкодження неприємного запаху (дезодоранти).

Слайд 9

Засоби догляду за садом і городом

Слайд 10

Засоби догляду за автотранспортом автошампуні, поліролі, Омивачі скала, засоби чищення салону, освіжувачі повітря тощо.

Слайд 11

Клеї Клеї – це полімери, чи сполуки на їх основі , що застосовуються для з’єднання різних матеріалів

Слайд 12

Лакофарбові засоби оліфи, лаки, фарби, емалі, ґрунтовки, шпатлівки і допоміжні матеріали для обробки,

Слайд 13

Парфумерія Розчинниками в даному випадку виступають спирт, дипропіленгліколь, суміш спирту й води, також носіями парфумерної композиції можуть бути очищені рослинні олії без запаху. це рідкі або масляні розчини летких ароматичних речовин (які являють собою парфумерну композицію).

Слайд 14

Косметика до косметики відносять: креми для тіла, лосьйони, порошки, парфуми, помади, лаки для нігтів, тіні для очей, хімічна завивка, фарби для волосся, лак і гелі для волосся, дезодоранти, дитячі продукти, масла і солі для ванн, масла і багато інших видів продукції. . використовується для поліпшення зовнішнього вигляду або запаху людського тіла.

Слайд 15

Можливі негативні наслідки використання побутових хімікатів побутові хімічні засоби можуть негативно впливати на здоров’я людини: провокувати алергії, отруєння, проблеми із загальним станом здоров’я, іноді призводити до летальних наслідків. використання більшості побутових хімікатів є шкідливим для довкілля: руйнування озонового шару, накопичення у живих організмах та середовищі, неможливість утилізації певних видів хімікатів.

Слайд 16

Загальні правила поводження з побутовими хімікатами Перед використанням будь-якого хімічного засобу ознайомитись з його інструкцією Використовувати засоби особистого захисту при роботі з хімічними речовинами (гумові рукавички, респіратори, захисні окуляри тощо) Використовувати хімічні засоби лише за призначенням та у чітко визначених кількостях Зберігати хімічні засоби окремо від харчових продуктів та ліків Зберігати хімічні засоби згідно умовам, зазначеним на упаковці Берегти хімічні засоби від дітей та не дозволяти їм самостійно ними користуватися

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія