X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Нові підходи до відходів"

Завантажити презентацію

"Нові підходи до відходів"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Нові підходи до відходів Подготовила Смоленская Виктория

Слайд 2

Україна - лідер у Європі Проблема утилізації відходів є для України актуальною, оскільки країна виступаєєвропейським лідером за кількістю відходів на душу населення.

Слайд 3

 .  Невеликі незручності Споживач стає все вибагливішим і швидко звикає до маленьких зручностей – щоразу новий пластиковий пакет, продукти, розфа совані у окрему тару і т.д. Саме вони- джерело збільшення обсягів сміття.

Слайд 4

Цю важливу проблему можна вирішити такими шляхами:впровадити систему розпочати роздільного загальноукраїнську збору, сортування й інформаційно-освітню сепарації сміття і кампанію для систему вторинної переробки твердих розяснення необхідності побутових відходів належного збору сміття організувати проведення для його утилізації. науково-дослідницьких робіт зі створення екологічно чистих технологій переробки та знешкодження сміття посилити боротьбу зі ініціювати розробку пакету стихійними звалищами та законодавчих документів щодо безпечного вирішення наслідками їх існування проблеми сміття в Україні.

Слайд 5

Спасибо за внимание)

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Хімія