X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Математичне моделювання та використання ЕОМ у хімічній технології

Завантажити презентацію

Математичне моделювання та використання ЕОМ у хімічній технології

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» 2002

Слайд 2

Математичне моделювання та використання ЕОМ у хімічній технології

Слайд 3

Дисципліна «Математичне моделювання та використання ЕОМ в хімічній технології» несе інтегральну навчальну функцію та забезпечує поєднання і неперервність інженерно-хімічної, математичної та комп’ютерної підготовки. Об єктами вивчання даної дисципліни є процеси та апарати хімічної технології, хімічні виробництва та комп’ютерна техніка в їх взаємозв язку.

Слайд 4

Курс орієнтований на комп’ютерне навчання з використанням математичних моделей як засобів розуміння та прогнозування поведінки вивчаємих об’єктів хімічної технології.

Слайд 5

- сформувати у слухачів, ( майбутніх спеціалістів хіміків-технологів), органічне поєднання знань в області хімічної технології, обчислювальної математики та комп’ютерної техніки, необхідне для ефективного використан- ня ЕОМ у професійній діяльності. Мета курсу

Слайд 6

Необхідні навички слухачів: знання основ програмування, операційна система Windows, програми Microsoft Office та МathCad; знання основ вищої математики; знання основ курсів загальної хімічної технології, процесів та апаратів; мати власну поштову адресу; прийоми роботи в Інтернет.

Слайд 7

Структура курсу Загальні питання моделювання. Загальний підхід до створення детермінованих математичних моделей об’єктів хімічної технології. Математичне моделювання хімічних реакторів. Математичне моделювання теплообмінників. Математичне моделювання гідравлічних систем. Рішення задач оптимізації об’єктів хімічної технології. Створення стохастичних моделей об’єктів хімічної технології на основі даних експерименту. Використання методів пінч-аналізу в хімічній технології.

Слайд 8

Додаток №1. Приклади математичного моделювання: реакторів ідеального змішування; реакторів ідеального витиснення; трубчатих та ємкісних теплообмінників; гідравлічних систем. Приклади рішення задач оптимізації. Приклади створення стохастичних моделей на основі однофакторного та багатофакторного експерименту. Додаток №2 Пакет індивідуальних завдань для формування навичок створення математичних моделей та контролю якості засвоєння курсу.

Слайд 9

Що знатимуть та будуть вміти слухачі? вміти коректно поставити задачу математичного моделювання об’єкту хімічної технології, вирішувати рівняння математичного опису з використанням комп’ютера та надавати фізично обґрунтовані результати розрахунків; знати методологію обробки результатів експерименту; володіти засобами оптимізації хімічних процесів на основі математичної моделі; використовувати комп’ютер для проведення обчислювального експерименту.

Слайд 10

Курс створено на кафедрі «Загальна хімічна технологія, процеси та апарати» НТУ «ХПІ» керівник кафедри проф. Товажнянський Леонід Леонідович при підтримці проблемної лабораторії дистанційного навчання керівник проф. Кухаренко Володимир Миколайович тел/факс. (0572) 40-06-13 e-mail: kvn@kpi.kharkov.ua

Слайд 11

Авторський колектив: Коцаренко Віктор Олексійович – доцент Пономаренко Євгенія Дмитрівна – старший викладач Бабак Тетяна Геннадіївна – старший викладач

Слайд 12

Процес навчання розраховано на 15 тижнів. Кожен з тижнів присвячено вивченню окремої теми. Засоби навчання: теоретичні матеріали на сайті; практичні завдання; асинхронне спілкування (форуми); синхронне спілкування (чати); електронне тестування на сайті; консультації з т’ютором електронною поштою.

Слайд 13

Завдання виконуються на локальному комп’ютері слухача та відсилаються електронною поштою т’ютору або керівникові курсу. Слухачі завжди зможуть звернутися до т’ютора за допомогою у вирішенні питань, пов’язаних з освоєнням матеріалу курсу.

Слайд 14

Т’ютори: Бабак Тетяна Геннадіївна e-mail:tgbabak@kpi.kharkov.ua Пономаренко Євгєнія Дмитрівна Відповідальний за проведення курсу: Коцаренко Віктор Олексійович e-mail: kotsarenko@kpi.kharkov.ua Курс розміщено на сервері «Харківського політехнічного інституту»: http://users.kpi.kharkov.ua

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Хімія