X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Перпендикулярність прямих

Завантажити презентацію

Перпендикулярність прямих

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Які прямі у просторі називають перпендикулярними? А.Що перетинаються. Б.Що перетинаються під прямим кутом. В. Що не перетинаються. Г. Що не мають спільних точок.

Слайд 2

Скільки прямих, перпендикулярних до даної прямої ,можна провести через точку на ній? А. Одну. В. Дві. В. Жодної. Г. Безліч.

Слайд 3

Дві прямі, перпендикулярні до однієї і тієї самої площини: А. Мимобіжні. Б. Збігаються. В. Паралельні. Г. Перетинаються.

Слайд 4

Як розміщена дана площина та пряма b, якщо пряма а перпендикулярна до даної площини і паралельна прямій b? А. Не перетинаються. Б. Перетинаються. В. Паралельні. Г. Перпендикулярні.

Слайд 5

Якщо дві прямі, які перетинаються, відповідно паралельні двом перпендикулярним прямим, то вони: А. Мимобіжні. Б. Паралельні. В. Перпендикулярні. Г. Збігаються.

Слайд 6

Відомо, що прямі а і b перпендикулярні до даної площини. Прямі а і b: А. Перетинаються. Б. Мимобіжні. В. Паралельні. Г. Перпендикулярні.

Слайд 7

Перпендикулярність прямих і площин

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Геометрія