X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Місто Марсель

Завантажити презентацію

Місто Марсель

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Марсель Роботу виконала Студентка гр. КТО-32 Манукян Шушана

Слайд 2

Місто Марсель розташований на південному сході середземноморського узбережжя. Марсель - це величезний комерційний порт країни. Місту присвоєно звання адміністративної столиці регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег.

Слайд 3

Однією з головних визначних пам'яток Марселя є Старий Порт, який місцеві жителі називають ще природною гаванню.

Слайд 4

Символом міста Марсель є церква «Ля Бон Мером», що означає мати-заступниця, і вважають покровителькою Марселя.

Слайд 5

Визначною пам'яткою Марселя також є богадільня В'єй-Шаріте - якийсь виставковий центр з капелою роботи П'єра Пюже і найвідоміший музей. Він включає в себе криту таємничу галерею, по якій жителі богадільні ходили в молитовні. Якщо піднятися на другий поверх галереї, то можна побачити ефектний вигляд купола капели.

Слайд 6

Культурною пам'яткою міста є Театр опери. Знаходиться він в самому центрі міста і побудований в стилі класицизму. Однак, в 1919 році в результаті пожежі театр був майже повністю знищений. У процесі відновлення первозданний вигляд вдалося зберегти тільки фасаду, вся інша частина будівлі реконструйована в стилі ар-деко.

Слайд 7

Серед визначних пам'яток Марселя вражає своєю красою Палац Фарот, побудований він був у XIX столітті і впродовж кількох десятиліть був резиденцією Наполеона. На сьогоднішній момент зали палацу відкриті для відвідувачів.

Слайд 8

Також у місті варто подивитися на замок Іф. Цей легендарний замок був зведений в 1531 році за наказом Франциска I на однойменному острові. Незабаром після зведення будівля стала в'язницею - в ній вмирали і нудилися сотні протестантів.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Географія