X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Виробник як суб’єкт економіки та мета його діяльності

Завантажити презентацію

Виробник як суб’єкт економіки та мета його діяльності

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Тема. Виробник як суб’єкт економіки та мета його діяльності. Раціональний виробник. Прояви обмеженості виробничих ресурсів, відтворювані та невідтворювані ресурси. Виробничі можливості. Альтернативні варіанти використання ресурсів. Крива виробничих можливостей. Альтернативна вартість. Закон спадної продуктивності факторів виробництва.

Слайд 2

Київ, 2011 Мета: розглянути зміст виробництва; виділити основні елементи процесу виробництва; проаналізувати структуру виробництва Поняття: виробництво; робоча сила; предмет праці; засоби праці; засоби виробництва; матеріальне виробництво; нематеріальне виробництво.

Слайд 3

Київ, 2011 До конспекту Виробництво — це складне економічне явище, яке необхідно роз глядати з різних сторін. Економіка почалася з формуванням у суспільстві відносин щодо виробництва, розподілу, обміну і споживання різних речей (матеріальних благ). Але з'явилося все це завдяки тому, що люди працювали.

Слайд 4

Київ, 2011 Навіть у найбільш благополучних країнах потреби людей ніколи не бувають повністю задоволені. Людина відрізняється від всіх інших живих істот тим, що її потреби впринципі безмежні.

Слайд 5

Київ, 2011 Праця — діяльність людини, внаслідок якої з'являється корисна річ. Однак морські приливи, вітер, різні машини, механізми, тварини теж виконують певну дію. Але про них не кажуть, що вони працюють, бо по няття «праця» передбачає лише свідому цілеспрямовану діяльність, корисну для суспільства. Предмет праці — речовина природи, на яку людина діє в процесі праці. Засіб праці — річ, якою людина діє на предмет праці. Виробництво поділяється на матеріальне і нематеріальне. До конспекту

Слайд 6

Київ, 2011 Вправа 1. Які з перелічених понять належать до засобів праці: а) верстати; б) машини; в) сировина; г) робоча сила; д) споруди; е) резервуари; є) земля; ж) напівфабрикати?

Слайд 7

Київ, 2011 Вправа 2. Із наведених далі визначень виберіть такі, що характеризують: а) продуктивні сили; б) виробничі відносини; в) засоби виробництва; г) знаряддя праці; д) предмети праці. Виробничі будівлі; обладнання; інструменти; паливо; сировина; ма теріали; електроенергія; наука; люди; сукупність засобів виробництва й люди, які приводять їх у дію; відносини між людьми у процесі вироб ництва матеріальних благ.

Слайд 8

Київ, 2011 Д/З. Повторити весь конспект з 1 уроку Задача. У господарстві було використано олію: для харчування робітників — на 10 тис. грн., на виготовлення фарб — на 5 тис. грн., зерна на годівлю худоби — на 1 тис. грн., зерна на виготовлення продуктів хар чування для працівників — на 2 тис. грн. Порахуйте скільки всього було витрачено на засоби виробництва і предмети споживання?

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка