X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міжнародна асоціація розвитку

Завантажити презентацію

Міжнародна асоціація розвитку

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ ІНСТИТУТ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ “ Міжнародна асоціація розвитку ” ІНДЗ Виконав: студент 4-го курсу спец. «Митна справа» 342група Захотій Василь Викладач: Бабінська О.В. Чернівці 2011

Слайд 2

Слайд 3

Міжнародна асоціація розвитку MAP англ. International Development Association (IDA) — одна з п'яти інституцій Групи Світового банку, утворена в 1960 році. Місцезнаходження — Вашингтон. Нараховує 160 країн-учасниць, які поділяються на дві групи. До першої групи входить 22 високорозвинуті країни, а також Кувейт і Об'єднані Арабські Емірати. Другу групу складають країни, що розвиваються, і країни з перехідною економікою.

Слайд 4

Організаційна структура: Рада керуючих; Виконавчий директорат; Президент. До Ради керуючих і Виконавчого директорату входять ті ж представники, що й до МБРР, тобто ті ж самі особи. Виконують вони аналогічні функції. Президент МАР займається організаційною діяльністю. Штат співробітників МАР поділяється на чотири сектори: операції, фінансування, політика, планування.

Слайд 5

Основні цілі МАР: сприяння економічному розвиткові країн-членів; підвищення продуктивності праці; зростання рівня життя в державах-членах, в першу чергу, таких, що розвиваються. Діяльність МАР спрямована, головним чином, на допомогу країнам, що розвиваються, через заохочення розвитку приватного сектора, мобілізації внутрішніх і зовнішніх джерел капіталу.

Слайд 6

Місія МАР: допомагає найбіднішим країнам світу скороченням бідності , надаючи безпроцентні позички і гранти для програм, спрямованих на стимулювання економічного зростання і поліпшення умов життя. допомогає цим країнам у вирішенні складних проблем, з якими вони стикаються в їх прагненні домогтися досягнення Цілей розвитку тисячоліття. Вони повинні, наприклад, відповісти на конкурентний тиск, а також можливості глобалізації; зупинити поширення ВІЛ / СНІДу та запобігання конфліктів або мати справу з його наслідками. надання довгострокових (понад 35 до 40 років) та безпроцентні позики для оплати програм, які зміцнюють політики, інститутів, інфраструктури і людського капіталу, необхідного для забезпечення справедливого та екологічно сталого розвитку. Мета МАР є скорочення нерівності як між країнами і всередині, дозволяючи більшому числу людей брати участь в руслі економіки, скорочення бідності і сприяння більш рівний доступ до можливості, створені економічні growth.IDA також надає гранти в країнах, схильних до ризику кризи заборгованості.

Слайд 7

Члени МАР 169 від країн-членів ООН і Республік Косова . Не є членами є: Куба , Північна Корея , Бруней , Ямайка , Антигуа і Барбуда , Венесуела , Сурінам , Уругвай , Острови Кука , Науру , Ніуе , Ватикан , Сан-Марино , Монако , Андорра , Ліхтенштейн , Мальта , Болгарія , Румунія , Білорусь , Литва , Туркменістан , Бахрейн , Катар , Уганда , Намібія , Сейшельські Острови і іншим державам з обмеженим визнання .

Слайд 8

Слайд 9

Джерела фiнансування є: прибутки МБРР, внески країн-членів першої і частково другої груп; повернення кредитів, що були надані раніше. в основному ресурси МАР формуються за рахунок "донорів" – країн першої групи. частка "Великої Сімки" складає 80% загальної суми внесків.

Слайд 10

Для досягнення поставленої мети МАР надає безпроцентні кредити на 35-40 років. Погашення кредитів починається з 11-го року після початку їх використання. МАР стягує 0,75% комісійних. Членами асоціації можуть бути лише члени МБРР. Україна вступила до МБРР 3 вересня 1992 року відповідно до Закону України від 3 червня 1992 року №2402-XII “Про вступ України до Міжнародного валютного фонду, Міжнародного банку реконструкції і розвитку, Міжнародної фінансової корпорації, Міжнародної асоціації розвитку та Багатостороннього агентства по гарантіях інвестицій”.

Слайд 11

Бюджет Оскільки МАР повністю покладається на персонал МБРР і коштів для своєї діяльності в нього немає, то він відшкодовує через управлінську плату за адміністративні витрати, понесені від його імені.

Слайд 12

№ п\п FY10 Топ Позичальники МАР десять (Млн. дол США, включає регіональні проекти) 1 Індія 2,578 2 В'єтнам 1,429 3 Танзанія 943 4 Ефіопія 890 5 Нігерія 890 6 Бангладеш 828 7 Кенія 614 8 Уганда 480 9 Член демократичної партії Республіка Конго 460 10 Гана 433

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Економіка