X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Урбанізація та здоров'я

Завантажити презентацію

Урбанізація та здоров'я

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Урбанізація Урбанізація-це світовий історичний процес підвищення ролі міст у житті суспільства, поступове перетворення його в міське за характером праці, способу життя, культури, що пов'язані із розвитком цивілізації, ходом науково-технічного прогресу

Слайд 2

Лекція на тему: “Урбанізація та здоровя. Особливості життя, екологічні проблеми і санітарно-гігієнічне забезпечення населення в сучасних містах та сільських населених пунктах”

Слайд 3

Слайд 4

Позитивні наслідки урбанізації 1. Комфортабельність умов життя. 2. Ширший вибір товарів і послуг. 3. Можливість доброї освіти і професійної реалізації особи. 4. Доступ до культурних цінностей.

Слайд 5

Негативні наслідки урбанізації 1. Висока щільність населення. 2. Конкуренція на ринку праці. 3. Стреси. 4. Соціальні хвороби. 5. Ріст злочинності. 6. Забруднення довкілля.

Слайд 6

Можливі негативні екологічні наслідки урбанізації 1. Шкідливі газові та димові викиди. 2. Зменшення приміської рекреаційної зони. 3. Проблеми постачання місць відпочинку продуктами, водою та енергією. 4. Зростання кількості і розмірів сміттєзвалищ. 5. Перенаселення прибережних районів та деградація їх екосистеми. 6. Руйнування житлових споруд у центральних районах міста.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія