X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проблема вмісту нітратів у харчових продуктах

Завантажити презентацію

Проблема вмісту нітратів у харчових продуктах

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Пральні машини Підготувала: Студентка ІІІ-курсу Групи ТК-35 Кривчук Ірина

Слайд 2

Прання в побутових пральних машинах здійснюється механічним перемішуванням білизни в пральному розчині. Перемішування білизни і активація прального розчину в машинах виробляється обертовим лопатевим диском (активатором) чи барабаном.

Слайд 3

Пральні машини складаються з корпуса, у якому знаходяться пральний бак, робочий орган для прання, пристрій віджиму, електропровід, шланг та інші пристрої.

Слайд 4

Пральні машини виготовляються наступних типів: СМ - пральна машина без віджиму; СМР - пральна машина з ручним віджимним пристроєм; СМП -пральна машина напівавтоматична, що має управління окремими процесами обробки тканин виконується оператором; СМА - пральна машина автоматична, що має управління процесами обробки тканин виконується відповідно до заданої програмою.

Слайд 5

Залежно від конструктивних особливостей машини класифікуються:  за номінальною завантаженні;  за кількістю баків: однобакові, двобакові;  за способом завантаження: з верхнім завантаженням, Ф - з фронтальним завантаженням;  за способом активації: з лопатевим диском (активатором), Б - барабанні;  за способом управління: електромеханічне управління; Е - з електронним управлінням. 

Слайд 6

Маркірування містить наступні дані: тип пральної машини; номінальна маса білизни, що пральні машини можуть обробити за 1 цикл; функціональні особливості пральних машин.

Слайд 7

Слайд 8

Слайд 9

Машини мають працювати від електричної мережі однофазного змінного струму напругою 220 У. Нормальна навантаження машини - навантаження, відповідна роботі машини з максимальною кількістю води, яким розрахована машина, і максимальною кількістю сухого білизни.

Слайд 10

Машини повинні прати, полоскати і віджимати вироби без механічних пошкоджень тканини. Машини всіх типів повинні мати рале часу або пристрій, що задає час роботи лопатевого диска, барабана, центрифуги, а також насос для відкачування рідини, крім машин типу РМ. Всі типи машин, крім тина СМА, повинні мати рівнемір або покажчик рівня заповнення бака номінальним кількістю рідини (до завантаження машини білизною) для кожного режиму прання. 

Слайд 11

Слайд 12

Конструкція машини в цілому і її складових частин повинна бути ремонтопридатною і забезпечувати контролепридатність,повну взаємозамінність, вільний доступ до місць технічного обслуговування і ремонту зі стандартним інструментом, раціональне розчленування складових частин при мінімальних витратах часу при демонтажі, відновлюваність початкових параметрів. 

Слайд 13

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія