X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Київ-моє місто і мені в ньому жити

Завантажити презентацію

Київ-моє місто і мені в ньому жити

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Забруднення повітря автотранспортом Загальний рівень забруднення повітря в Києві становить вище середнього по Україні та оцінюється спеціалістами як високий. Головним забруднювачем повітря являються автомобілі.

Слайд 3

Забруднення повітря промисловими підприємствами У Києві нараховується понад 1 тис. великих і середніх промислових підприємств, які забруднюють небо з 24 тис. труб.

Слайд 4

Зони забруднення повітря Найбільш високий рівень забруднення повітря у Києві спостерігається у місцях, що прилеглі до автомагістралей та їх перетинів — на Московській, Ленінградській, Бессарабській, Харківській площах, вулицях О. Теліги, Ю.Гагаріна, Набережно-Хрещатицькій, проспекті Возз’єднання, Харківському шосе, бульварах Дружби Народів, Лесі Українки.

Слайд 5

Радіаційна обстановка Київ зазнав забруднення продуктами викидів аварії на Чорнобильській АЕС. З того часу ведеться спостереження радіаційного фону, який на сьогодні майже нормалізувався. Окрім цього, існує декілька джерел можливого забруднення, як-то ядерний реактор в Інституті фізики.

Слайд 6

Слайд 7

Сміття на вулицях м. Києва У Києві проблема сміття являється одною із найболючіших. Щоб вирішити цю проблему кожній людині потрібно почати з самого себе.

Слайд 8

Небезпечні рослини Амброзія полониста. Викликає різні алергічні реакції у людей. Омела - хвороба дерев. Зараз дуже багато можна побачити цих рослин-парзитів на деревах м. Києва.

Слайд 9

Кожному потрібно слідкувати за навколишнім середовищем та любити природу!

Слайд 10

Треба берегти екологію нашого міста,адже це здоров’я кожної людини та наше майбутнє!!! Місто Київ – також моє місто!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія