X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Екологія

Завантажити презентацію

Екологія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Атеросклероз - хронічне захворювання, при якому відбувається системне ураження артерій, що виражається в відкладення ліпідів і солей кальцію в внутрішньої стінки і в розвитку сполучної тканини з подальшим ущільненням і звуженням просвіту судин.

Слайд 2

Інфаркт міокарда - гостре захворювання серця, обумовлене розвитком одного або кількох вогнищ омертвіння в серцевому м'язі і виявляється порушенням серцевої діяльності. Спостерігається найчастіше у чоловіків у віці 40-60 років. Зазвичай виникає в результаті ураження коронарних артерій серця при атеросклерозі, коли відбувається звуження їх просвіту Протягом інфаркту міокарда виділяють наступні періоди: передінфарктний; гострий (7-10 днів); підгострий (до 3 тижнів); відновлювальний (4-7 тижнів) період наступної реабілітації (2,5-4 місяці); післяінфарктний.

Слайд 3

Аритмії серця - різні відхилення в освіті чи проведенні імпульсів збудження в серці, частіше за все виявляються порушеннями ритму або темпу його скорочень. Деякі аритмії серця виявляються тільки за допомогою електрокардіографії, а у випадках порушень ритмічності чи темпу серцевих скорочень вони нерідко відчуваються самим хворим і виявляються при вислуховуванні серця і при промацуванні пульсу на артеріях.

Слайд 4

Ішемічна хвороба серця - гостре і хронічне ураження серця, викликане зменшенням або припиненням доставки крові до міокарда у зв'язку з атеросклеротичним процесом в коронарних артеріях.

Слайд 5

Гіпертонічна хвороба - захворювання серцево-судинної системи, що характеризується постійним або періодичним артеріального тиску. На відміну від інших форм артеріальної гіпертензії це підвищення не є наслідком іншої хвороби.

Слайд 6

Перша допомога при: Болях в ділянці серця Задишці Гіпертонічних хворобах Непритомності Колапсі

Слайд 7

Висновок:Основні звички способу життя закладаються в дитячому та юнацькому віці, тому особливо актуальним стає навчання дітей здорового способу життя, щоб попередити розвиток у них навичок, які є факторами ризику серцево-судинних захворювань (паління, переїдання та інші).

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Екологія