X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Сучасні лазерні і космічні телескопи"

Завантажити презентацію

"Сучасні лазерні і космічні телескопи"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Сучасні лазерні і космічні телескопи. обсерваторія Підготувала учениця 11-Б класу Сілецька Аліна

Слайд 2

Телескоп Телеско п (заст. — далекогля д) — прилад для спостереження віддалених об'єктів, був сконструйований Галілео Галілеєм у 1609 році.

Слайд 3

Обсерваторія Обсервато рія — наукова установа, в якій за допомогою особливих інструментів виконують астрономічні (астрономічна обсерваторія), магнітні (магнітна обсерваторія), сейсмологічні, метеорологічні та інші спостереження, а також обробляють одержані результати.

Слайд 4

Космічні телескопи

Слайд 5

Габбл Космічний телескоп «Габбл» (англ. Hubble Space Telescope, HST) — американський оптичний телескоп, розташований на навколоземній орбіті 1990 року.

Слайд 6

24 квітня 1990-го року корабель багаторазового використання «Дискавері» вивів на орбіту апарат, що назавжди змінив теорію про існування Всесвіту.

Слайд 7

Коли Габбл запустили, він у 10 разів перевищував усі можливості телескопів, що були на Землі. Уперше в історії астрономії людині вдалося за один стрибок піднятися на 10 сходинок. Останній раз це зробив Галілей, коли перестав покладатися на очі і подивився у телескоп

Слайд 8

З часу запуску на орбіту 21 рік тому телескоп Габбла розширив і збагатив знання людства про космос. Іміджі далеких зірок і галактик дозволили астрономам точніше вирахувати день народження Всесвіту –  близько 14 мільярдів років.

Слайд 9

Габбл здатний бачити об’єкти, світло яких в мільярди разів слабкіше від того, що здатне охопити людське око і навести чітку різкість.

Слайд 10

Гершель Космі чний телеско п «Ге ршель»  — астрономічний супутник, створений Європейським космічним агентством, спочатку запропонований консорціумом європейських вчених у 1982 році.

Слайд 11

Запуск відбувся 14 травня 2009 року, о 13:12 за універсальним часом (UT) з космодрому Куру за допомогою ракети-носія «Аріан-5»

Слайд 12

Супутник розміщений на геліоцентричній орбіті поблизу другої точки Лагранжа (L2) системи Земля — Сонце, тобто весь час перебуватиме над нічною стороною Землі.

Слайд 13

Разом з телескопом «Гершель» цієї ж ракетою-носієм був виведений на орбіту астрономічний супутник «Планк». Вартість проекту (з вартістю об'єднаного запуску) становить приблизно 1,9 мільярда євро

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія