X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Космічні польоти. Міжнародна космічна станція.

Завантажити презентацію

Космічні польоти. Міжнародна космічна станція.

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Космічні польоти. Міжнародна космічна станція. Над проектом працювали: Болюк Андрій

Слайд 2

Перші експериментальні суборбітальні космічні польоти Перші роки розвитку космонавтики характеризувалися не співпрацею, а гострою конкуренцією між державами. Перші експериментальні суборбітальні космічні польоти були виконані ще німецькою ракетою Фау-2 у 1944 році. Проте початок практичному освоєнню космічного простору було покладено 4 жовтня 1957 року при запуску першого штучного суметника Землі в Радянському Союзі.

Слайд 3

Запуск першого супутника Перший штучний супутник Землі був запущений на орбіту в СРСР 4 жовтня 1957року. Запуск здійснювався з 5-го науково-дослідного полігону міністерства оборони СРСР «Тюра-Там» (космодром Байконур), за допомогою ракети-носія «Супутник» (Р-7). Над створенням штучного супутника Землі  на чолі з основоположником практичної космонавтики С. П. Корольовим працювали вчені М. В. Келдиш, М. К. Тихонравов, Н. З. Лідоренко, В. І. Лапко, Б. С. Чекунов и багато інших.

Слайд 4

Перший політ людини у космос Перший в світі політ в космічний простір був здійснений на кораблі «Восток» 12 квітня 1961 року льотчиком-космонавтом СРСР Юрієм Олексійовичем Гагаріним.

Слайд 5

Перший політ на місяць Вперше нога людини ступила на Місяць 21 липня 1969 року. Честь першовідкривачів нашого супутника належить Нілу Армстронгу і Едвіну Олдрину. Майкл Коллінз, третій астронавт, який прилетів в складі екіпажу «Аполлона 11», весь час знаходився в орбітальному модулі.

Слайд 6

Першим космічним апаратом, який досягнув 3-ї космічної швидкості, що дозволяє вийти за межі Сонячної системи, став «Піонер-10». Ракета-носій  2 березня 1972 покинула Землю з небувалою для того часу швидкістю 51682 км / год. Найвища швидкість

Слайд 7

Найдовший космічний політ Російському космонавтові Валерію Полякову належить рекорд найтривалішого перебування в космосі. З 1994 по 1995 рік він провів на станції «Мир» 438 діб. Йому ж належить рекорд найтривалішого сольного перебування в космосі.

Слайд 8

Найтриваліший вихід в космос 11 березня 2001 року астронавти Джим Восс і Сьюзан Хелмс провели майже дев’ять годин за межами шаттла Discovery і МКС, готуючи станцію до прильоту нового модуля. До сьогоднішнього дня та космічна прогулянка залишається найтривалішою в історії.

Слайд 9

Міжнародна космічна станція Міжнародна космічна станція  — створена для проведення наукових досліджень в космосі. Будівництво розпочато 1998 року і тривало в співробітництві аерокосмічних агентств Росії, США, Японії, Канади,  Бразилії та Євросоюзу. МКС має модульну структуру: різні її сегменти створені зусиллями країн-учасниць проекту і мають свою певну функцію: дослідну, житлову або використовуються як сховища.  Управління польотом МКС здійснюється з двох Центрів: російським сегментом з ЦУП (місто Корольов, Росія), американським сегментом з ЦУП-Х (Х'юстон, США). . Маса станції складає приблизно 400 тонн. МКС обертається навколо Землі на висоті близько 340 кілометрів, здійснюючи 15.77 обертів за добу, рухається з середньою швидкістю 27 700 км/год, і може бути побачена неозброєним оком. Орієнтовно станція пропрацює на орбіті до 2016-2020 років.

Слайд 10

Дякую за увагу!

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Астрономія