X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення математики в 2012-2013 році

Завантажити презентацію

Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення математики в 2012-2013 році

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення математики в 2012-2013 році

Слайд 2

Нормативне забезпечення навчання математики Шкільний курс математики у 2012-2013 навчальному році у 10-11 класах вивчатиметься за програмами надрукованими у посібнику “Збірник програм з математики для допрофільної підготовки та профільного навчання видавництво “Ранок”, Харків, 2011р . та розміщених на сайті Міністерства освіти, науки молоді та спорту України www.mon.gov.ua Розподіл годин та методичні рекомендації про вивчення математики в 10 класі видрукувані в Інформаційному збірнику МОН,№25-26-27, 2010р., у журналі “Математика в школі” (№6 2011р.) та “Математичної газеті”(№7-8,2010р.).

Слайд 3

Навчання математики (ПРОДОВЖЕННЯ… Поглиблене вивчення математики у 8-9 класах здійснюється за програмою, видрукуваною в Інформаційному збірнику МОН № 16-17 , 2008р. Методичні рекомендації щодо оцінки навчальних досягнень, кількості контрольних робіт по кожній темі у 8-9 класах зазначено в Інформаційному збірнику МОН № 22-23- 24, 2008р., №19-20-21, 2009 р.

Слайд 4

Навчання математики …ПРОДОВЖЕННЯ) в 5-9-х класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 н.р. буде здійснюватися за програмами, надрукованими у збірнику “Програми для загальноосвітніх навчальних закладів “Математика 5-12 класи”, видавництво “Перун”, Київ, 2005р., надруковані у науково-методичному журналі “Математика в школі” (№2,2006), “Математичній газеті” (№№9,10, 2009р). У загальноосвітніх навчальних закладах, в яких на вивчення математики у 5-7 класах відводиться більша кількість годин можуть вивчати математику за “Програмою з математики учнів 5-7 класів загальноосвітніх навчальних закладів з класами фізико-математичного профілю “ (автор Харік О.Є)

Слайд 5

Навчання математики на поглибленому рівні У 2012-2013 навчальному році окремі учні 8-9, 10 -11 класів навчатимуться за навчальними планами і програмами поглибленого/профільного рівня вивчення математики. Учні класів з поглибленим вивченням математики продовжують вивчення двох предметів “Алгебра і початки аналізу” та “Геометрія” за програмою поглибленого рівня. Методичні рекомендації щодо оцінки навчальних досягнень, кількості контрольних робіт по кожній темі у 8-9 кл. зазначено в Інформаційному збірнику МОН № 22-23-24, 2008р., №19-20-21, 2009 р., а у 10-11 кл. - № 22-23-24,2011 р.

Слайд 6

Навчання математики у профільних класах Учні класів фізичного, економічного та інформаційно-технологічного профілів можуть вивчати предмети «Алгебра і початки аналізу» та «Геометрія» за програмою профільного рівня. У класах відповідних профілів, замість предмета «Математика» можуть вивчатися окремі курси – «Алгебра та початки аналізу» (із розрахунку 2 години на тиждень в 10 класі і 3 години на тиждень в 11 класі) і «Геометрія» (із розрахунку 2 години на тиждень в 10 класі і 3 години на тиждень в 11 класі) за рахунок часу, відведеного на профільне і поглиблене вивчення предметів, введення курсів за вибором, факультативів. Предмет «Математика» може вивчатися як окремі курси – «Алгебра та початки аналізу» і «Геометрія»

Слайд 7

Навчально-методичне забезпечення 10 клас Рівень стандарту : Математика . 1) Авт. Афанасьєва О.М., Бродський Я.С., Павлов О,Л.,.. 2) Авт. Бурда М.І., Колесник Т.В., Мальований Ю.І., … 3) Авт Бевз В.Г., Бевз Г.П.. Академічний рівень : Алгебра і початки аналізу. а)Авт.Нелін Є.П., б)авт.Мерзляк А.Г.,Номіровський Д.А., Полонський В.Б.,.. Геометрія . а)Єршова А.П.,Голобородько В.В., Крижановський О.Ф.,… б) Біляніна О.Я., Біляніна Г.І.,Швець В.О. в) Бурда М.І., Тарасенкова Н.А. Профільний рівень: 1) Алгебра і початки аналізу. Авт.Нелін Є.П 2) Геометрія . а) Авт.Нелін Є.П б) Бевз В.Г., Бевз Г.П., Владімірова Н.Г.,Владіміров В.М. Поглиблений рівень: 1) Алгебра і початки аналізу. 2) Геометрія (авт.Мерзляк А.Г.,Номіровський Д.А., Полонський В.Б., Якір М.С. )

Слайд 8

Навчально-методичне забезпечення 11 клас Рівень стандарту : Математика . 1) Авт. Бурда М.І., Колесник Т.В., Мальований Ю.І., … Академічний рівень. Профільний рівень : Алгебра і початки аналізу. а)Авт. Бевз В.Г., Бевз Г.П., Владімірова Н.Г., Владімірова Н.Г. б) Авт.Шкіль М.І., Колесник Т.В., Хмара Т.М. в) Авт.Мерзляк А.Г.,Номіровський Д.А., Полонський В.Б., Якір М.С. Геометрія . а)Єршова А.П.,Голобородько В.В., Крижановський О.Ф.,… б) Тадеєв О.В. в) Бурда М.І., Тарасенкова Н.А.,… Академічний рівень : Алгебра і початки аналізу. Авт.Шкіль М.І., Колесник Т.В., Хмара Т.М 2) Геометрія . а) Авт.Нелін Є.П Профільний рівень : Алгебра і початки аналізу. Авт.Шкіль М.І., Колесник Т.В., Хмара Т.М . Поглиблений рівень: Алгебра і початки аналізу. 2) Геометрія (авт.Мерзляк А.Г.,Номіровський Д.А., Полонський В.Б., Якір М.С. )

Слайд 9

Факультативний курс “Логіка” Підготовлено дві нові навчальні програми : “Логіка”(авт.Буковська О.І., Васильєва Д.В.) для учнів 5-9класів “Логічні стежинки математики” (авт. Апостолова Г.В.; Бакал О.П.) для учнів 5-8 класів. Для 5 і 6 класів створено навчальний комплект “Академія логіки” (авт. Буковська О.І., Васильєва Д.В. видав. “Весна, м. Харків)

Слайд 10

Слайд 11

Звернути увагу на: диференційоване навчання та індивідуальну роботу з учнями; удосконалення підготовки та проведення уроків математики з використанням активних форм організації діяльності учнів; використання нових інформаційних технологій у поєднанні з традиційними засобами навчання;

Слайд 12

Звернути увагу на: практичну спрямованість навчання математики: моделювання життєвих ситуацій; аналіз кількісних даних, що представлені у різних формах; відсоткові розрахунки; пропорційні відношення; дії з дробами розвиток логічного та креативного мислення;

Слайд 13

Робота з обдарованими учнями: - Індивідуальна робота в рамках уроку Позакласна робота Залучення до участі в конкурсах, олімпіадах Навчання в БМАН, науково-дослідницька практика Проектна робота Консультації для учнів, батьків

Слайд 14

Використання можливостей Інтернету http://www.mon.gov.ua – офіційний сайт Міністерства освіти і науки України; http://www.ednu.kiev.ua – освітянська мережа України; http://www.o-svit.iatp.org.ua – каталог освітніх ресурсів; http://www.udl.org.ua – українська система дистанційного навчання; http://www.lib.com.ua – електронна бібліотека; http://www.eurydice.org – європейська освітня мережа; http://www.google.com.ua – інформаційно-пошукова система; http://www.math.kiev.ua – математичні сайти; http://www.matholymp.kiev.ua – Київські міські олімпіади з математики.

Слайд 15

З новим навчальним роком!!!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Алгебра