X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
истеми лінійних рівнянь

Завантажити презентацію

истеми лінійних рівнянь

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КООРДИНАТНА ПЛОЩИНА

Слайд 2

Визначити місцезнаходження об'єкта – означає надати таку інформацію, за якою його можна знайти однозначно: - номер квартири і будинку; - широту і довготу на географічній карті; - номер ряду і місця в кінотеатрі.

Слайд 3

Системи координат оточують нас всюди : - З допомогою координатної сітки пілоти, моряки визначають місцезнаходження об'єктів ; - використовуються на туристичних схемах для пошуку визначних місць або потрібної вулиці; - при астрономічних спостереженнях координатна сітка використовується для складання зоряних і географічних карт.

Слайд 4

  Ті, хто в дитинстві грав в морський бій, також пам'ятають, що кожна клітинка на гральному полі визначалась двома координатами - буквою і цифрою. Те ж можна сказати і про гру в шахи. а в d с е f к l m n 1 2 3 4 5 6 7 9 10 8

Слайд 5

Рене Декарт (1596-1650) французький філософ і математик, ввів поняття координатної площини, тому її часто називають декартовою системою координат.

Слайд 6

Терміни «абсциса» , «ордината», «координати» першим почав використовувати в кінці 17 століття Готфрід Вільгельм Лейбніц.

Слайд 7

Вісь абсцис В і с ь о р д и н а т 0 Початок відліку ІІ чверть ( - ; + ) І чверть ( + ; + ) ІІІ чверть ( - ; - ) ІV чверть ( + ; - ) Прямокутна система координат

Слайд 8

Побудова точок на координатній площині Як побудувати точку М(3;-2). На осі абсцис знайти точку, координата якої 3. Через неї провести пряму, перпендикулярну осі абсцис. На осі ординат знайти точку, координата якої -2. Через неї провести пряму, перпендикулярну осі ординат. Точка перетину проведених прямих і є шукана точка М з координатами (3 ;-2 ). Число 3 називають абсцисою точки М, число -2 – ординатою точки М. Абсциса завжди ставиться на перше місце, а ордината – на друге. Які координати має точка N?

Слайд 9

Слайд 10

Домашнє завдання : Параграф 34 (ст. 262) № 1530; 1533; 1537.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Алгебра