X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Життєвий шлях і революційна діяльність Володимира Ілліча Леніна"

Завантажити презентацію

"Життєвий шлях і революційна діяльність Володимира Ілліча Леніна"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Життєвий шлях і революційна діяльність Володимира Ілліча Леніна. Підготувала: Учениця 10-Б класу Хмельовська Адріана

Слайд 2

План: Початок революційної діяльності В. І. Леніна. Ленінський «Союз боротьби». Ленінська «Іскра». Володимир Ілліч та Україна. Увіковічення імені Володимира Ілліча Леніна.

Слайд 3

Початок революційної діяльності В. І. Леніна. Володимир Ілліч Ленін виріс в передовій для свого часу сім’ї: його батьки належали до різночинної інтелігенції. Батько, Ілля Миколайович Ульянов, «виходець» з народу був талановитим педагогом, всі свої сили і знання він віддавав справі народного просвітництва. Мати Володимира Ілліча – Марія Олександрівна, людина високої культури, дуже талановита, володіла декількома іноземними мовами та була чудовою музиканткою. В дружній сім’ї Ульянових було шестеро дітей. Батьки виховували любов до знань , ростили їх чесними, працелюбними. Великий вплив на Володимира оказав його старший брат Олександр – обдарований юнак, відрізнявся твердою волею і великою дієздатністю.

Слайд 4

Дитинство і юність В. І. Леніна минули в Симбірську (тепер Ульянівськ). Він рано почав задумуватись про навколишнє життя. В юні роки Володимир Ілліч мусив пережити важкі часи. У п'ятнадцять років він залишився без батька, а в сімнадцять – без старшого брата. Олександр Ульянов був революціонером. Весною1887р. його арештували і стратили за участь в підготовці замаху на царя. Страта брата, якого дуже любив Володимир, дуже на нього вплинула. Разом з тим вона заставила юнака ще більше задуматись про шляхи боротьби. Він переконався, що, борючись поодинці, хоча і проявляючи героїзм, неможливо досягнути цілі.