X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Історія створення Європейського Союзу"

Завантажити презентацію

"Історія створення Європейського Союзу"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему «Історія створення Європейського Союзу» Підготувала: Климчук Д. Учениця 11-А класу Перевірила: Юшко Ю. В.

Слайд 2

План. Європейський Союз. Мета ЄС. Девіз ЄС. Історія створення ЄС. Країни ЄС. Вимоги до кандидатів для вступу в ЄС. Органи Європейського Союзу і Європейських Спільнот. Список використаної літератури. Висновок.

Слайд 3

Європейський Союз (European Union) Європе йський Сою з — союз держав-членів Європейських Спільнот (ЄВС, ЄОВіС, Євратом), створений згідно з Договором про Європейський Союз (Маастрихтський Трактат), підписаним в лютому 1992 року і чинним із листопада 1993 р. Сьогодні в об'єднання входять 28 європейських держав з населенням понад 507 млн чоловік. Загальний Валовий внутрішній продукт Європейського Союзу становить понад 17,5 трлн. $. (1-ше місце в світі). В ЄС запроваджується єдина валюта — євро. Столицею Європейського Союзу є Брюссель. Європейський Союз є повноправним членом Організації Об'єднаних Націй, Світової організації торгівлі та має представництва у «Великій Вісімці» та «Великій двадцятці».

Слайд 4

Девіз Європейського Союзу In varietate concordia (Єдність у різноманітті).

Слайд 5

Мета ЄС: створення економічного союзу з найвищим рівнем інтеграції економік держав (спільна зовнішня економічна політика, спільний ринок послуг, матеріальних благ, капіталу і праці, а також спільна валюта) і політичного (спільна зовнішня політика) союзу; впровадження спільного громадянства.