X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Британія у 50-60 роках

Завантажити презентацію

Британія у 50-60 роках

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Вікторіанська Британія. Велика Британія у 50-60-ті роки ХІХ століття. Королева Вікторія Період правління: 1837 – 1901 рр.

Слайд 2

Слайд 3

Машинний зал Британії

Слайд 4

Паровоз Даггеротип Телеграф

Слайд 5

Паровий молот Друкарський верстат Ткацький верстат

Слайд 6

“Провісник бур” Діамант “Кохінор”

Слайд 7

«Знайди помилку» Після економічної кризи 1815-1816 років економіка Британії почала стрімко зростати. У 40-х роках ХІХ ст. завершився промисловий переворот. Швидкими темпами розвивалася металургія, хімічна, вугільна, лісова та бавовняна промисловість. Уряди проводили політику «відкритих дверей» (вільний доступ іноземних товарів на британський ринок). Ще в ХVІІ ст. утвердилася станово-представницька монархія. Законодавча влада належала однопалатному парламенту, виконавча – монарху і уряду. Формувалася трьох партійна система: ліберальна, лейбористська та консервативна партії. У 1836 році в Британії була проведена Перша парламентська реформа.

Слайд 8

Слайд 9

Зі статті англійського економіста С.Джеванса про становище Британії в середині ХІХ століття. «Рівнини Північної Америки є нашими хлібними полями; Канада і Прибалтика – наші виробники деревини; в Австралії пасуться отари наших овець; в Аргентині стада наших биків. З Південної Америки тече золото. Індуси вирощують для нас чай, Іспанія і Франція є нашими виноградниками. Наші бавовняні поля простяглися тепер майже на всі жаркі території земної кулі. Наші кораблі перевозять вантажі(промислові товари) у найвіддаленіші куточки світу.»