X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Велика Британія у 30-хх роках

Завантажити презентацію

Велика Британія у 30-хх роках

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Велика Британія Кілочко Влада

Слайд 2

У 30-ті роки англійська дипломатія відходить від свого традиційного принципу «рівноваги сил» у Європі й починає здійснювати політику поступок й «умиротворення» держав-агресорів. У 1934 р. уряд Великобританії погодився, усупереч інтересам Франції, на збільшення удвічі німецьких сухопутних сил. У 1935 р. була підписана військово-морська угода, відповідно до якої Німеччина змогла створити великий флот. У 1936 р. британська дипломатія належним чином не відреагувала на захоплення Ефіопії Італією.

Слайд 3

Слайд 4

У своїй зовнішньополітичній стратегії керівництво Великобританії виходило з ідеї неминучості компромісу з Німеччиною за рахунок слабких нових держав, що виникли в Європі після Першої світової війни. Цей компроміс був потрібний англійцям для того, щоб виграти час для переозброєння. Але здійсненню цього курсу заважала позиція СРСР. Радянський Союз був зацікавлений у збереженні суперечностей між євроатлантичними державами (Англією й Францією) і Німеччиною, у зриві компромісу між ними. Він теж сподівався виграти час. Тому умиротворення Німеччини могло принести результати лише за умови усунення СРСР від європейських справ.

Слайд 5

. Здійснення цієї комбінації - умиротворення Німеччини й ізоляція СРСР - визначила зміст політики нового уряду консерваторів, що у травні 1937 р. сформував у Лондоні Н. Чемберлен. Він фактично став керувати зовнішньою політикою Великобританії без свого міністра закордонних справ (А. Ідена). Н. Чемберлен виступив ініціатором Мюнхенської угоди 1938 р., що призвела до розчленовування Чехословаччини.

Слайд 6

Мюнхенська угода

Слайд 7

Німецька листівка з приводу Мюнхенського договору

Слайд 8

Отже, політика «умиротворення» наближала глобальну катастрофу. Лише навесні 1939 р. Великобританія заявила, нарешті, про військову гарантію Польщі, Греції й Туреччині у випадку нападу на них. Початок війни в Західній Європі й поразка Франції в 1940 р. ознаменували повний крах політики «умиротворення»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Всесвітня історія