X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ВІДКРИТИЙ УРОК НА ТЕМУ: "ПОНЯТТЯ ПРО ОДНОСКЛАДНІ ПРОСТІ РЕЧЕННЯ З ГОЛОВНИМ ЧЛЕНОМ У ФОРМІ ПРИСУДКА. ОЗНАЧЕНО-ОСОБОВІ ТА УЗАГАЛЬНЕНО-ОСОБОВІ РЕЧЕННЯ."

Завантажити презентацію

ВІДКРИТИЙ УРОК НА ТЕМУ: "ПОНЯТТЯ ПРО ОДНОСКЛАДНІ ПРОСТІ РЕЧЕННЯ З ГОЛОВНИМ ЧЛЕНОМ У ФОРМІ ПРИСУДКА. ОЗНАЧЕНО-ОСОБОВІ ТА УЗАГАЛЬНЕНО-ОСОБОВІ РЕЧЕННЯ."

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ВІДКРИТИЙ УРОК НА ТЕМУ: "ОДНОСКЛАДНІ ПРОСТІ РЕЧЕННЯ З ГОЛОВНИМ ЧЛЕНОМ У ФОРМІ ПРИСУДКА. ОЗНАЧЕНО-ОСОБОВІ ТА УЗАГАЛЬНЕНО-ОСОБОВІ РЕЧЕННЯ."

Слайд 2

МЕТА: сформувати поняття про односкладні прості речення, їх види; ознайомити з означено-особовими та узагальнено-особовими реченнями, способами вираження в них головного члена; розвивати вміння знаходити їх у тексті та визначати правильно види, а також уміння зіставляти і порівнювати; удосконалити навички доречно використовувати такі речення у власному усному та писемному мовленні; поглибити знання учнів про головні та другорядні члени речення; виховувати увагу й пошану до влучного, образного слова у формі зразків усної народної творчості, любов до рідної землі; поповнювати словниковий запас слів учнів; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення та мовлення учнів. ТИП УРОКУ: урок засвоєння нових знань, умінь і навичок з елементами повторення (формування мовної компетенції). ОБЛАДНАННЯ: підручники, зошити, технічне обладнання, роздавальний матеріал – схеми, таблиці. ЕПІГРАФ: „… Зима розкрила нам свої обійми, Навколо хат уже лежать сніги…”

Слайд 3

повторення вивченого у 5 класі; розвиток вміння знаходити і розпізнавати речення у тексті; вміння правильно і доречно вживати їх у власному мовленні для написання творів і переказів; збагатити наше мовлення, зробити його яскравішим та виразнішим, правильно будувати власні висловлювання.

Слайд 4

1.1 БЕСІДА: Що становить граматичну основу простого речення? Назвіть види простих речень за складом граматичної основи. Яка особливість односкладного речення? Чим воно відрізняється від двоскладного? 1.2 ОПРАЦЮВАННЯ ТЕОРЕТИЧНОГО МАТЕРІАЛУ – підручник, § 16 стор. 72 АКТУАЛІЗАЦЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ