X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Складання тексту-опис з елементами розповіді

Завантажити презентацію

Складання тексту-опис з елементами розповіді

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українська мова Урок розвитку зв’язного мовлення 4 клас Складання тексту-опис з елементами розповіді

Слайд 2

Опис — це один із типів мовлення, за допомогою якого ми характеризуємо предмети, називаючи найбільш важливі для них ознаки. Тому потрібно вивчати дійсність, спостерігаючи навколишній світ, бачити ознаки, знаходити слова для найточнішого його опису, постійно збагачувати свій словниковий запас.

Слайд 3

- Коли ми користуємось описом? - Що можна описувати? - Навіщо людині потрібні вміння описувати предмети, тварин й інших людей?

Слайд 4

Слайд 5

Загадка За хатою у садочку, У зеленому віночку Та в червоних намистах Стала пава молода. І збігаються всі діти, Щоб на неї поглядіти. За намисто кожен смик – Та й укине на язик. Що це?

Слайд 6

Словникова робота Калина - кущова рослина, що має білі квіти і їстівні гіркі чи кисло-солодкі червоні ягоди. З давніх-давен в Україні калину садять біля криниць, копанок, над ставками .

Слайд 7

Кожна ягідка в калини, Як червона намистина. Багряніють грона в листі, Мов жаринки пломенисті. Багато поетів і письменників присвятили свої рядки калині. А особливо багато згадувань про калину в рядках Т. Г. Шевченка