X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Робота над словниковими словами в 3 класі

Завантажити презентацію

Робота над словниковими словами в 3 класі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Смолінська Зш №3 І ступеня Словникові слова 3 клас Лукаш Н.А.

Слайд 2

Робота над словниковими словами. Метод ейдетики. Вчитель читає сюжет, учні дивлячись на малюнки, “ховають” букву, яку потрібно пам´ятати, або знаходять образ, який схожий на цю букву, запам´ятовують слово. Через хвилину після показу всіх малюнків, вчитель пропонує записати всі слова по пам´ятаті за сюжетом. Потім ще раз демонструє малюнки, діти називають словникові слова за малюнками і перевіряють (21 слайд) На наступному уроці вчитель демонструє 22 слайд. Діти вставляють пропущені букви. На третьому уроці вчитель читає сюжет, а діти записують лише словникові слова(вибіркове письмо). Учні ставлять наголоси в словах та підкреслюють букви, які потрібно пам´ятати.

Слайд 3

Сюжет Одного разу в очереті ведмідь знайшов календар та й поклав його до кишені, де вже лежали абрикос і черешні. Він захотів помити фрукти і пішов до школи. Там була криниця. До криниці прийшов черговий брати воду і ведмедя охопила тривога.

Слайд 4

очерèт

Слайд 5

ведмíдь

Слайд 6

календάр

Слайд 7

кишéня

Слайд 8

абрикóс

Слайд 9

черéшні

Слайд 10

кринúця

Слайд 11

черговúй